П’ятниця, 24 Травня, 2024

Львів отримав першу партію валідаторів для е-квитка

У Львові продовжують працювати над впровадженням автоматизованої оплати проїзду в громадському транспорті, пише сайт lviv-future. Нещодавно стало відомо про те, що місто нарешті отримало тестові валідатори для зчитування інформації з електронних карток і їх невдовзі почнуть встановлювати в громадському транспорті. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міський голова Андрій Садовий.

Валідатори виготовляла чеська компанія “Мікроелектроніка”. Зараз їх встановлюватимуть у різних видах транспорту, однак поки що львів’яни не матимуть змоги користуватися ними – на цьому етапі валідатори лише проходять перевірку в тестовому режимі. Як зауважив міський голова у своєму дописі, така перевірка необхідна перед замовленням цього механізму для всієї транспортної мережі об’єднаної територіальної громади.

На цьому етапі встановлять небагато валідаторів – лише для перевірки системи. Масове ж встановлення валідаторів для зчитування електронного квитка розпочнеться у травні-червні цього року. Також стало відомо, що орієнтовно у вересні цього року розпочнеться тестове використання системи на декількох міських маршрутах.

Нагадуємо, раніше у міській раді обіцяли, що тестування валідаторів розпочнеться в березні-квітні цього року. Також тут повідомляли, що користуватися електронним квитком львів’яни зможуть не раніше осені цього року. Однак повна здача в експлуатацію проєкту впровадження електронного квитка у Львові планується не раніше січня 2022-го року. Як раніше пояснили чиновники, черговий раз змістилися дати впровадження електронного квитка в нашому місті через карантин та численні обмеження.

Зазначимо, що невдовзі у Львові також планують підняти вартість проїзду у громадському транспорті.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.