Середа, 24 Квітня, 2024

У Львові побудують завод, де вироблятимуть електромобілі

13 листопада на плановому засіданні виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення, яке передбачає у промислових зонах міста Сигнівка і Рясне-2 будівництво у найближчому майбутньому заводу електромобілів, передає пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-future», ситуацію детально прокоментував заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач. За його словами, місто справді має на меті вже за кілька років запустити завод, де б виробляли електромобілі. Наразі зроблено перший крок – рішення виконавчого комітету про відповідне будівництво. Зокрема виконком вже подав доручення департаментам містобудування та економічному щодо вирішення відповідних питань. Перший має знайти у промислових зонах Львова (найперше розглядають території районів Сигнівка та Рясне-2, але не виключають й інші) відповідне місце для майбутнього заводу. Департамент економічного розвитку ЛМР має здійснити підрахунки щодо кошторису, необхідного на будівництво, а також усілякими методами залучити у проєкт інвесторів, передає видання «zaxid.net».

У рамках цієї теми свій коментар дав і мер Львова Андрій Садовий. Він наголосив, що мерія вже готує відповідні офіційні звернення у світові компанії, які виробляють електромобілі, щодо майбутньої співпраці. Львів готовий на пільгових умовах надавати земельну ділянку з необхідними мережами. Адже будівництво такого заводу у Львові – це додаткові інвестиції у місто, це нові робочі місця, це гідні зарплати. Окрім того, Садовий зазначив, що міська рада також має вирішити питання паркування автомобілів у місті, а також розробити раціональну систему станцій для зарядки автомобілів у Львові.

Сподіваємось, що вже за кілька років такий завод таки буде у Львові.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.