Пятница, 21 июня, 2024

На улице Пулюя построят «Ледовую арену»

У Львові на вулиці Івана Пулюя спорудять спортивно-розважальний комплекс «Льодова арена». Дозвіл на будівництво 18 лютого видав виконком Львівської міськради, повідомляє сайт lviv-future.

Це буде мала льодова арена, розрахована приблизно на чотириста місць. Будуватимуть її в межах програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» на земельній ділянці, площею 2,8 га, що перебуває у державній власності. Поблизу розміщені житлові комплекси, центр зайнятості та гаражний кооператив. Висота майбутнього спортивно-розважального комплексу не буде перевищувати 14 м.

Також ще одну малу льодову арену хочуть спорудити в місті Стрий, що на Львівщині. Загалом, в Україні планують збудувати 21 малу льодову арену в 19 областях. Лише Львівська та Запорізька області матимуть по два об’єкти.

Крім того, планують збудувати в межах цієї ж програми ще один спортивно-розважальний комплекс «Льодова арена» на вулиці Стрийській, біля «Арени Львів». Раніше голова Львівської ОДА Максим Козицький заявляв, що це буде великий комплекс, який вміщатиме десять тисяч глядацьких місць. Він поєднуватиме в собі льодову арену та великий спортивний зал-трансформер, розрахований на заняття різними видами спорту. Зокрема, там будуть відбуватися ігри з зимових видів спорту (хокей, следж-хокей, фігурне катання, шорт-трек, керлінг), а ще з волейболу, баскетболу, гандболу, тенісу, флорболу, футзалу.

Також головний зал зможе трансформуватися в зал для проведення змагань із боротьби, боксу, змішаних бойових мистецтв, східних єдиноборств, пауерліфтингу, важкої атлетики й навіть для проведення культурних заходів. А в інших залах «Льодової арени» на Стрийській зможуть відбуватися змагання з художньої та спортивної гімнастики, спортивних танців, кіберспорту.

Всі ці три об’єкти на 90 % збудують за державні кошти, а ще на 10 % – за обласні.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.