Середа, 24 Квітня, 2024

Де і як важливо використовувати генератор

Широке поширення генераторів різного типу зумовлено їхньою автономністю та універсальністю. Такі агрегати можуть забезпечувати тимчасове або постійне електропостачання обладнання або приміщень. У нас можна купити генератор бренду «Вінур» відповідного вам типу, а як зробити правильний вибір ми зараз розповімо.

Поради та рекомендації

Головним принципом вибору генератора є його потужність. Потужність розраховується виходячи з обсягу споживаної електроенергії. Для цього слід дати відповіді на такі запитання:

  1. Яка загальна кількість приладів, яким необхідне електроживлення?
  2. Яким є сумарне споживання потужності цих приладів?
  3. Чи планується подальше збільшення кількості точок споживання електроенергії?

Сума всіх показників споживаної потужності плюс запас на випадок збільшення кількості споживачів – це якраз і буде показником потужності генератора. Наприклад, для тимчасового електропостачання звичайного будинку під час відключення централізованої електроенергії буде достатньо бензинового генератора потужністю 3-4 кВт. Що стосується промислового використання, то в цьому випадку принцип підбору потужності аналогічний, тільки сам генератор буде швидше за все дизельним.

Додаткові критерії вибору

Якщо планується купити генератор для дому або дачі з метою тимчасового (аварійного) використання, краще вибирати бензинові моделі необхідної потужності. Такі генератори досить компактні, не створюють багато шуму, не мають великої ваги, а також досить прості в обслуговуванні. Втім, у таких моделей невеликий моторесурс, але при винятково аварійному використанні цього ресурсу вистачить надовго.

Якщо необхідний генератор великої потужності (більше 10 кВт), або необхідно практично постійне електропостачання, то в цьому випадку слід звернути увагу на дизельні агрегати. Хоч вони і галасливі, зате характеризуються великим моторесурсом та довговічністю при належному обслуговуванні. Як правило, подібні генератори купуються для забезпечення повного електропостачання будинку або ж для використання в промислових цілях.

Висновки

Генератор – корисний, а часом і незамінний агрегат для забезпечення електропостачання. Критеріїв вибору таких приладів не дуже багато. Важливо визначитися із споживаною потужністю, від чого залежатиме тип генератора. Якщо вам необхідний такий агрегат, то наші фахівці готові допомогти з вибором моделі з різноманіття продукції бренду «Вінур». Звертайтесь!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.