Субота, 18 Травня, 2024

Особисте життя Олега Винника: яке воно?

Олег Винник — найвідоміший український співак та автор своїх пісень, зірка, яку знають і в Європі. Багато хто вважає його секс-символом, більшість аудиторії виконавця — жіноча. Не дивно, що Винник довгі роки старанно приховує від шанувальників своє життя поза сценою.

І що ж на особистому фронті?

Олег майстерно уникає запитань журналістів про кохання, але неодноразово натякав, що серце його не вільне. Навколо зірки розгорнулося ціле розслідування, фанати аналізували кожне слово, вивчали рідкісні інтерв’ю німецькій пресі.

З’ясувалося, що дружина Олега Винника — Таїсія Сватко, яка навчалася разом із співаком у Канівському училищі культури та мистецтв. Сьогодні вона відома під псевдонімом Таюне та співає на бек-вокалі у свого чоловіка. Пара давно у шлюбі, виховує сина.

Усі ці чутки Винник не поспішає коментувати, але шанувальники продовжують уважно стежити за його життям. З’ясували, що про спадкоємця, що народився, стало відомо, коли Олег жив ще в Німеччині. Тоді в одній із бесід із журналістом німецького видання він сказав: щасливий, що дружина із сином переїхали ближче до Штутгарта — міста, де тоді працював співак. У мережі знайшлося фото молодої Таїсії зі світловолосим хлопчиком. Багато хто відзначив, що він дуже схожий на свого батька. Звати його Юліан, він активно займається спортом.

В одному з інтерв’ю на чергове запитання Олег відповів: усе особисте це табу. Хіба може чоловік старше 40 років бути самотнім? Навряд чи. Але немає нічого кримінального у тому, щоб зберігати своє особисте життя в таємниці. Він додав, що не цікавиться чоловіками/дружинами своїх колег, найважливішим є те, як артист працює на сцені.

На публікації про Таїсію Сватко та Олега Винника досить різко відреагував продюсер артиста. На своїй сторінці у соціальних мережах він погрожував ЗМІ та телеканалу судом за поширення неправдивої інформації.

На щастя чи жаль, 100% достовірної інформації про особисте життя, дружину та дітей Винника все-таки немає. У що вірити, а що ні, кожен вирішує сам. Численні чутки не важливі для більшості, фанати люблять артиста за його творчість, душевність, щирість, відкритість, харизму.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.