Неділя, 19 Травня, 2024

Львівські готелі з цікавою історією

Львів — одне із найбільших туристичних міст України, тому не дивно, що тут готелі трапляються на кожному кроці. Деякі з них зовсім новенькі, збудовані не так давно, а інші — старовинні із своєю особливою та цікавою історією. Саме останні викликають найбільший інтерес, тому пропонуємо читачам дізнатись про них трохи більше інформації на lviv-future.com.ua.

Готель “Жорж”

Як і більшість старовинних готелів, “Жорж” розташований в центрі міста, а саме — на площі Галицькій. Його назва відома кожному львівʼянину, проте мало хто знає, що він є найстарішим готелем міста. В 1793 р. на його місці був заїжджий двір, пізніше його перетворили на готель. Назву “Жорж” він отримав у 1894 р., проте пізніше будівля пережила кілька перебудов. В радянські часи готель носив назву “Інтурист”, а знову став “Жоржем” у 1995 р. 

“Жорж” відомий своїм високим рівнем обслуговування та класичними інтерʼєрами. А ще тут свого часу зупинялись такі видатні люди як Оноре де Бальзак, Жан-Поль Сартр, Джакомо Казанова, Іван Франко та ін.

Готель “Асторія”

Це ще один львівський готель, якому уже більше ста років. Він знаходиться неподалік Оперного театру на вулиці Городоцькій і був збудований на замовлення цього театру в 1914 р. Саме тому тут найчастіше зупиняються туристи, які хочуть насолодитись не тільки прекрасною архітектурою Львова, але й його мистецтвом. Сьогодні це один із найрозкішніших готелів Львова, в стінах якого також є фешенебельний ресторан “Mon Chef”.

“Гранд Готель”

Його повна назва звучить як “Grand Hotel Lviv Casino & Spa”. Розташований на проспекті Свободи, він приваблює своїм вишуканим фасадом, виконаним в стилі ампір. Будівля готелю була зведена в 1893 р., тоді ж готель почав приймати перших відвідувачів. На той час це був один із найелітніших закладів подібного типу у Львові. Чого варта лише електрифікація, яка тоді була справжнім дивом. Цікаво, що приблизно століття тому назад “Гранд Готель” був не лише місцем, де проживали гості міста, але й справжнім осередком культурного життя Львова.

“Гранд Готель” пережив багато реконструкцій, проте сучасникам, напевно, найбільше запамʼяталась остання, проведена у 2018 р. А все тому, що на відкриття готелю після ремонту завітала сама Періс Хілтон.

Готель “Швейцарський”

Із цим готелем, розташованим на вулиці Князя Романа, повʼязана романтична легенда. Згідно з нею, у Львів в пошуках кохання приїхав багатий швейцарець. Він мріяв зустріти ту єдину, але не хотів, щоб потенційна наречена покохала його за гроші. Тому швейцарець прикинувся вбогим безхатьком та почав стукати у двері львів’ян. На вулиці князя Романа йому пощастило — він зустрів справжню красуню, яка не тільки впустила бідняка додому, але й нагодувала. Згодом вони одружились і в честь молодої дружини швейцарець побудував знаменитий готель.

Якою б не була історія заснування готелю “Швейцарський”, він приваблює відвідувачів не тільки своїм вишуканим інтерʼєром, а й високим сервісом. А ще тут є власний винний погріб, з якого кожен бажаючий зможе замовити по-справжньому достойний та смачний пʼянкий напій.

Перечислені готелі — це лише невелика частинка чудових закладів, які можна побачити у Львові. Кожне з них є дуже атмосферним місцем, тому не дивно, що туристи повертаються сюди знову і знову.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.