Неділя, 6 Жовтня, 2024

Перелік локацій у Львові, де можна зробити чудові фото біля розквітлих дерев

Весна – пора, коли природа пробуджується від зимового сну, а дерева розпочинають активно розпускатися та цвісти. Таке явище важко оминути, щоб не зробити фото на згадку про незабутні миті життя. Тому в цей час можна зробити фотосесію біля розквітлих дерев.

У Львові є різноманітні локації, де фото можна зробити не тільки біля класичних вишень чи яблунь, але й екзотичних сакур чи магнолій.

Отож, пропонуємо перелік особливих місць у Львові, де можна сфотографуватися на фоні розквітлих дерев та помилуватися їхньою красою. Більше на lviv-future.com.ua.

Сад біля музею «Дім Франка»

Місце, де мешкав видатний український письменник та науковець Іван Франко, є особливо мальовничою локацією у Львові. Адже тут росте головна окраса саду – магнолія. Дерево зацвітає навесні великими рожево-білими квітами.

Крім того, минулого року був оновлений сад на території національно-меморіального музею, де посадили різні кущі та дерева.

Музей «Дім Франка» приймає відвідувачів кожен день з 10:00 до 17:00 години. Вхід на територію музею є платним та коштує п’ятдесят гривень для дорослих.

Варто зазначити, що зробити фото на телефон біля чудової магнолії  можна безплатно. Однак якщо відвідувачі бажають провести професійну фотосесію на території музею, тоді потрібно заплатити двісті п’ятдесят гривень. У цю вартість вже входитиме ціна квитка за двох дорослих осіб.

Крім того, в «Домі Франка» можна замовити екскурсію чи поглянути на тематичні виставки та дізнатися, як жив Великий Каменяр.

Сквер імені Папи Римського Івана Павла ІІ

Ще одним особливим місцем для відпочинку, сімейних прогулянок та фотосесій є сквер імені Папи Римського Івана Павла ІІ. Локація розташована біля церкви Різдва Пресвятої Богородиці в Сихівському районі Львова.

C:\Users\smail\Desktop\sakuri-5_5eaadcf4e9644.jpg

Сквер відомий сакурами, які розквітають кожної весни. Саме тому локація є привабливою для фотографів та людей, котрі мріють про незвичні фото. На території скверу міститься близько ста двадцяти сакур.

Перевага такої локації є те, що зробити фото тут можна абсолютно безкоштовно.

Сакури в різних куточках Львова

Помилуватися японською вишнею можна також у багатьох інших  частинах міста Лева. Оскільки їх активно посадили на різних вулицях, біля житлових будинків та архітектурних пам’яток. Тому навіть прогулюючись випадковими вулицями міста, можна натрапити на два чи декілька розквітлих рожевим цвітом дерев.

Фото: VGORODE. Сакури на площі Петрушевича 

А для того, щоб полегшити пошуки атмосферних локацій, пропонуємо адреси їх розміщення. Сакури також квітнуть на перетині вулиць Зеленої та Студентської, Площі Митні, Площі Петрушевича, біля Львівського аеропорту імені Данила Галицького, Залізничному вокзалі, вулиці Городоцькій, при вході до Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, вулиці Самійленка, площі Музейні та території Львівського торгово-економічного університету.

Загалом у Львові налічують близько дванадцяти місць, де ростуть сакури. 

Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка

Ботанічний сад є ще однією чудовою локацією, для прогулянок та фотосесій у Львові. Тут є велика кількість видів рослин, які розквітають у певний період. Тому важливо знати на цвітіння яких саме ви хочете потрапити.

C:\Users\smail\Desktop\1183706086-700x400.jpg
Фото: Ботанічний сад ЛНУ імені Івана Франка

Ботанічний сад відкрили в п’ятдесятих роках ХІХ століття. Територія саду займає дві локації: одна розміщена на вулиці Черемшини,44, а інша – вулиці Кирила і Мефодія,4.

Історія створення саду є досить давньою. Адже розпочинається ще з ХVIII століття, коли цісар Австро-Угорщини Франц Йосиф надав наказ побудувати ботанічний сад у Львові. Проте пізніше ділянку, що виділили на будівництво, було передано на військові цілі. Тому проєкт створення саду затягнувся.

Однак у 1786 році змогли створити ботанічний сад, який був на території монастиря Домініканок, але він довго не проіснував. Вже в 1852 році спроектували інший сад, що зберігся і до сьогодні на території вулиці Кирила і Мефодія.

Інша відома частинка саду на вулиці Черемшини була придбана для збільшення площі. Оскільки колекція рослин в університеті збільшилася, тому її потрібно було кудись садити.

Ботанічний сад складається з п’яти частин: культурних рослин та озеленення, трав’янистих рослин, тропічних та субтропічних рослин, фізіології та біохімії рослин та дендрології.

На території ботанічного саду можна помилуватися цвітом різноманітних типів магнолій, американського тюльпанного дерева, рясту, азалій, троянд, орхідей та безліч інших. Загалом колекція саду сягає більше як п’ять тисяч одиниць рослин, з них 489 видів. Крім того, в колекції ботанічного саду містяться 64 види рідкісних види рослин, які віднесені до Червоної книги України.

Цікаво, що ботанічний сад ЛНУ імені Франка є одним із найстаріших в Україні та навіть Східній Європі.

Стрийський парк

Стрийський парк є улюбленим місцем серед весняних прогулянок та влаштовування пікніків серед львів’ян. Тут росте близько двісті видів рослин, деякі з яких складають цілі оранжереї.

C:\Users\smail\Desktop\Весна_у_Стрийському_парку._Квіти_магнолії.jpg
Фото: Вікіпедія

Особливою частиною парку є ставок, де плавають лебеді. Крім цього, тут тече струмок, що є протокою Полтви.Кожна стежка в парку розміщена не випадково, а за певним композиційним зразком, щоб створювати гармонійний візерунок парку з висоти пташиного польоту.

Відомо, що автором проєкту будівництва парку є інспектор міських плантацій Арнольд Рьорінг. Створення Стрийського парку відбулося в 1887 році. Після його відкриття, проводилися різні роботи з покращенням та збільшенням території: насаджували нові рослини, створювали алеї та фонтани.

Особливою подією, що довгий час відбувалася в парку є «Крайова виставка».  Під час проведення вистави парк відвідали більше як мільйона осіб. Таке місце формувало культурний осередок мистецтва: було створено низка павільйонів для картин, встановленні нові пам’ятники та скульптури

Навесні в парку панує особлива атмосфера. Одними з найперших розквітають крокуси, що вкривають велику територію парку. Пізніше можна помилуватися цвітом магнолій, тюльпанового дерева та японського бузку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.