Вівторок, 21 Травня, 2024

Провайдер Інтернету у Львові: як не помилитися з вибором?

Для роботи, розваг та спілкування онлайн потрібен якісний Інтернет для дому. Добре, якщо провайдер керується інтересами клієнта, пропонує гідний сервіс та різні доповнення до тарифів. Великим компаніям, які давно з’явилися на ринку та мають довгу історію можна більше довіряти, адже вони краще розуміють потреби абонентів. Провайдер Volia уже понад 20 років надає телекомунікаційні послуги. Зокрема високошвидкісний домашній Інтернет Львів та інші регіони країни. Розглянемо детальніше особливості та характерні риси пропозицій компанії. 

Підключення та додаткові послуги

Клієнти можуть отримати доступ до мережі швидко та без зайвих складнощів. Достатньо замовити зворотний дзвінок на сайті, і менеджер перетелефонує за вказаним контактним номером. Зазвичай домашній Інтернет підключають на наступний день. Серед кількох тарифних планів з необмеженим трафіком менеджер допоможе підібрати оптимальний. Також незалежно від тарифу додатково можна замовити:

  • антивірусні програмні продукти для захисту пристроїв від впливу хакерів;
  • унікальну постійну IP-адресу, яка фіксується за пристроєм та залишається незмінною;
  • максимальну швидкість завантаження даних у мережу, незалежно від показників, передбачених у тарифі.

Будь-яку з послуг можна замовити через портал абонента «Мій кабінет», а ще там можна змінювати та оплачувати пакет, виконувати інші дії. Робота в інтуїтивному та зрозумілому інтерфейсі не викликає складнощів. Нові користувачі тарифів з базовою швидкістю до 100 Мбіт/с можуть підключити одну з п’яти Сил Волі, щоб без доплат отримати збільшення швидкості до 1 Гбіт/с, знижку на обладнання чи інші корисні опції. Особливо популярна наразі Сила мужності при активації якої абонент може отримати 500 бонусів та перерахувати їх на підтримку наших захисників.

Переваги сервісу

В компанії вміють поєднувати надійність технологій та своєчасне впровадження корисних інновацій. Завдяки сучасним інструментам забезпечується висока швидкість домашнього Інтернету у Львові та інших містах. Цей показник ніяк не залежить від географічного розміщення населеного пункту, у будь-якому регіоні країни він стабільний. Також кожен клієнт буде мати доступ до:

  • необмеженого трафіку;
  • цілодобової підтримки;
  • бездротового підключення за необхідністю.

Щоб роздавати Інтернет вдома на різні гаджети через Wi-Fi, потрібен роутер. Його можна купити окремо або орендувати за акційною вартістю. Додатковою перевагою стають знижки на деякі тарифи для нових клієнтів, що будуть діяти кілька місяців та дозволять економити без зайвих обмежень у використанні послуг. Простий алгоритм підключення, великий вибір додаткових послуг та можливостей і зручність сервісу виділяють провайдера Volia серед конкурентів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.