Середа, 24 Квітня, 2024

Львівські малюки зможуть поспілкуватися з Миколаєм через телефон

Зовсім скоро у всій країні святкуватимуть чудове свято, улюблену подію для дітлахів – День святого Миколая, розповідає сайт lviv-future. Ми вже розповідали про головні резиденції святого Чудотворця, які цьогоріч будуть діяти у Львові та області. Також днями стало відомо про те, що цьогоріч львівські малюки зможуть поспілкуватися з Чудотворцем за допомогою спеціальної “гарячої лінії”.

Так, вже в суботу, 19 грудня, львівські дітлахи зможуть разом з батьками здійснити чарівний дзвінок до Чудотворця. При цьому розмовлятимуть з малечею не “штучні” комп’ютерні боти, а волонтери, які вже активно готуються до свята і підбирають саме ті слова для діток, які їм так важливо почути цього року. Водночас, тривають пошуки волонтерів-чоловіків, які б стали Миколаями для малечі усієї країни.

За словами дитячої психологині Світлани Ройз, спілкування з Миколаєм для малят має бути і веселим, і матиме терапевтичний ефект. В цей рік як ніколи малята потребують віри в чудеса та в доброту.

Психологиня виношувала таку ідею впродовж кількох років і тільки цьогоріч вирішила реалізувати її. Зі свого боку, психологиня обіцяє, що навчить охочих стати волонтерами чоловіків, як потрібно спілкуватися з малятами. Стати волонтерами можуть всі охочі, однак винятково потрібно говорити українською мовою, про що написала психологиня на своїй сторінці у facebook.

Нагадуємо також львів’янам, що в нашому місті запрацює днями кілька резиденцій Чудотворця. Працюватиме резиденція в міському парку культури, в Центрі Довженка, що на Сихові, також має запрацювати хатинка Чудотворця в Шевченківському гаю, в Митрополичих садах, а також ще в кількох інших місцях. Сюди львів’яни матимуть змогу прийти разом з дітлахами, аби подарувати малятам відчуття казки та дива, гарно провести час з малюками.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.