Понеділок, 17 Червня, 2024

На Львівщині, у селі Великі Глібовичі, незабаром з’явиться сучасний парк

У селі Великі Глібовичі (Львівський район, Львівська область) незабаром має з’явитись сучасний парк відпочинку. Така локація постане у центральній частині населеного пункту. Про це розповів колишній староста цього села Василь Марочканич.

Як повідомляє інформаційний портал «lviv-future», ідея створити у Великих Глібовичах так зване головне місце відпочинку та розваг з’явилась вже досить давно. За словами Василя Марочканича, задум у нього виник ще тоді, коли він займав посаду старости села. Після місцевих виборів, що відбулись у жовтні 2020 року, Василь Онуфрійович більше не займає згаданої посади, але він не покинув своєї ідеї втілити у селі, яке вже стало для нього рідним, проєкт парку. Тому кілька днів тому у стінах місцевого храму Успіння Пресвятої Богородиці п. Василь озвучив свою мету. Його амбіції поділяє настоятель церкви о. Микола Стручинський та місцеві депутати.

У часі презентації проєкту майбутнього парку у селі Великі Глібовичі Василь Марочканич наочно показав, як виглядатиме територія після втілення проєкту в життя. На сьогоднішній день маємо затверджений план парку та підготовлену ділянку для виконання подальших робіт. Початок ландшафтних робіт відбувся ще у 2020 році. Цьогоріч теж заплановано продовжувати роботу у тому ж напрямку, зазначив пан Василь, якщо цьому сприятиме новообрана місцева влада та підтримуватиме громада, адже проєкт справді чудовий – цікавий, сучасний, необхідний.

Мешканці села мали можливість наочно побачити ті добрі зміни, які їх чекають. Але варто розуміти, що задум вдасться втілити лише спільними зусиллями – ініціативою і роботою усіх. Василь Марочканич щиро вірить, що вже у найближчому майбутньому такий сучасний парк відпочинку все ж з’явиться у селі Великі Глібовичі. Це має стати спільною метою усієї громади – тоді все точно вийде!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.