Середа, 24 Квітня, 2024

На вул. Зеленій з’явиться скейт-майданчик

У міській раді планують створити такі ж активні зони в усіх районах Львова. Скейт-майданчик на вул. Зеленій створять у сквері обабіч колишнього клубу Picasso. Також там планують облаштувати громадський простір, пише lviv-future.com.ua.

В департаменті містобудування планують зробити цю територію зручною для мам з візочками та маломобільних відвідувачів. Зараз при вході в сквер є сходи, які створюють серйозні труднощі для вказаних груп відвідувачів. Серед основних завдань – озеленення алей, встановлення освітлення та сучасних вуличних меблів. Сквер повинен стати улюбленим місцем молоді, яка тут зможе активно проводити своє дозвілля.

Також вирішать питання зі стелою, встановленою у радянський час. Фахівці з містобудування вважають, що вона не має жодної функції, що більше – загромаджує простір. Отож, її потрібно буде осучаснити. З цією метою оголосять архітектурний конкурс.

Створення скейт-парку пов’язують з тим, що поруч незабаром має бути відкритим молодіжний центр. Ще одна причина – сквер має відповідний ландшафт. Тому в його межах можна зробити різні відпочинкові зони. Наразі розробляється концепція облаштування такого майданчика. Відомо, що за розмірами він переважатиме аналогічний парк на вул. Хмельницького. У міськраді вважають, що в найближчому майбутньому такі скейт-парки потрібно відкрити у кожному районі Львова.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.