Вівторок, 16 Липня, 2024

Будівництво урбан-парку у Львові розпочнуть у червні

Поблизу Центру творчості та юнацтва у мікрорайоні Погулянка збудують сучасний урбан-парк. Будівельні роботи стартують вже на початку літа. Про це інформує пресслужба Львівської ОДА, пише lviv-future.com.ua.

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко розповів, що цю локацію вибрали невипадково, адже саме там кожних вихідних збирається багато містян. До того ж поблизу розташовано багато культурних та освітніх об’єктів. Сама площа дозволяє створювати нові зони для активного дозвілля та сімейного відпочинку львів’ян.

Урбан-парк – це вільний простір, кластер для занять спорту та активного відпочинку. Він матиме відкриту територію з майданчиками для занять вуличними танцями: хіп-хопом, брейкдансом, вуличним паркуром тощо. Також там функціонуватиме баскетбольний майданчик під відкритим небом. А ще планують облаштувати ігрові майданчики для дітей.

В цьому міському парку проводитимуть шоу вуличних культур, фестивалі, всеукраїнські та міжнародні батли і змагання, різноманітні майстер-класи, що популяризуватимуть активний спосіб життя.

Поки що триває розробка проєктно-кошторисної документації, необхідної для будівництва урбан-парку та перенесення лінії електропередач, розміщених на цій території.

На створення урбан-парку у Львові з держбюджету виділять приблизно 100 млн грн. Його реалізація передбачена програмою Офісу Президента «Велике будівництво». Такі парки збудують у тридцяти обласних центрах і великих містах України.

Нагадаємо, у Львові на вулиці Івана Пулюя спорудять спортивно-розважальний комплекс «Льодова арена». Це буде мала льодова арена, розрахована на чотириста глядацьких місць. Ще одну малу льодову арену хочуть спорудити в місті Стрий, що на Львівщині. Крім того, планують збудувати великий спортивно-розважальний комплекс «Льодова арена» на вулиці Стрийській, вона вміщатиме десять тисяч місць.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.