Вівторок, 21 Травня, 2024

Львівщина входить в «помаранчеву» карантинну зону

У Львівській області стрімко зростає кількість covid-позитивних пацієнтів. Першим показником, який свідчить про перехід з «жовтої» до «помаранчевої» зони карантину, стала динаміка рівня госпіталізацій. Це підтверджують дані Міністерства охорони здоров’я України. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Чому область «перефарбували»?

Відповідно до інформації МОЗ, на Львівщині зафіксували різке підвищення кількості ушпиталених із діагнозом «коронавірус». Ще 16-го січня показник динаміки рівня госпіталізацій дорівнював 36,5%, вже 17-го січня він став 46,2%, а вчора, 18-го січня, «перевалив» за 50% норму  і зупинився на позначці 57,4%. 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\z11.jpg

Перевищення одного показника епідемічної небезпеки дозволило Міністерству охорони здоров’я віднести Львівську область до «помаранчевої»  карантинної зони. Разом із Львівщиною «помаранчевий» рівень епіднебезпеки демонструє Івано-Франківська, Рівненська, Сумська та Чернівецька області.

Варто відзначити, що на Львівщині також росте кількість нових випадків захворювання на Covid-19. Станом на середу, 19-го січня, в області зафіксували 956 нових інфікувань. Ще 3760 людей скерували на самоізоляцію. 

Водночас госпіталізація знадобилася 164 хворим. Ще 7 людей померли, 198 пацієнтів змогли одужати. У реанімаціях області перебувають 92 пацієнти, з них на апаратах штучної вентиляції легень – 35. У стаціонарах загалом лікуються від коронавірусу 1187 осіб.

Які зміни несе новий рівень епіднебезпеки? 

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\ч1.jpeg

«Помаранчева» карантинна зона не несе додаткових обмежень, встановлених на державному рівні. Проте їх може запровадити влада на місцях з огляду на ситуацію із рівнем захворюваності. «Помаранчевий» рівень епіднебезпеки є своєрідним попередженням та нагадуванням, що «червона» зона не за горами. 

Рішення про перехід області в іншу карантинну зону приймає Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Проте офіційно комісія поки цього рішення не ухвалювала. 

Раніше повідомлялося, що львівські медики прогнозують нову хвилю коронавірусу на кінець січня. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.