Вівторок, 16 Квітня, 2024

Львівська організація створила курс лекцій для захисту молоді від булінгу

У Львові створила курс із лекцій, що містить теми, які розкривають проблемні питання булінгу серед юнацтва. Повідомили у пресслужбі ЛОДА, пише lviv-future.com.ua.

Як зазначається, ГО «Християнська асоціація YMCA» склала лекційний курс про проблему цькування та конфлікти, які часто виникають серед підлітків, особливо у школах. Курс дістав назву «Протидія боулінгу серед молоді».

Що передбачає лекційний курс?

Курс містить у собі насамперед практичні поради, як діяти у ситуаціях, коли ти зіштовхнувся з боулінгом. Зокрема, це стосується власного досвіду з боку насилля у ролі учасника чи пасивного спостерігача.

Відтак, основна ціль проєкту є навчитися захищатися від боулінгу самому та оберігати інших від цього.

Організатори розмістили десять недовгих відео на Ютубі та Тік-Тоці, де кожен охочий може переглянути лекції. У відеороликах різні експерти розповідають про власний досвід «зустрічі» з боулінгом у школах.

Основними темами лекцій стали проблеми знущання серед підлітків; як діяти, коли ти спостерігач конфлікту; куди потрібно звернутися у разі боулінгу; чи карається це законом; що таке боулінг у соцмережах та інше.

Співавторами лекційного курсу є директорка ГО «YMCA» Олександра Сорокопуд, фандрейзерка Ірина Вуйцик та менеджер Юрій Вовкогон. Крім того, до відтворення такого задуму долучилися громадські діячі, тренери та психологи зі Львова. 

Переглянути відеоролики можна тут.

Варто зазначити, що боулінг – це одна з поширених у школах форм емоційного та фізичного насильства. Такі дії можуть супроводжуватися цькуваннями, серйозними конфліктами, висміюванням, образами, інколи побиттям з боку однієї особи чи цілої групи осіб. Згідно останніми дослідженнями виявлено, що понад 24 % школярів в Україні стикалися з боулінгом.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.