П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Львові проведуть реконструкцію Парку культури

У Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького проведуть реконструкцію. Про це інформує Парк культури на своєму Фейсбуку та повідомляє сайт lviv-future.com.ua.

За сприятливих погодних умов, роботи розпочнуться вже в березні цього року – почнуть реконструювати частину території поблизу Літньої сцени. Планують облаштувати нові прогулянкові доріжки, пандуси, лавки, смітники, освітлення, а також висадити нові великорослі дерева та кущі. Завершити роботи мають вже до травня 2022 року.

Керівник парку Олександр Молодий у коментарі «Твоє місто» зазначив, що реконструкцію планували протягом чотирьох років. Він каже, що хочуть повністю змінити структуру та філософію всього парку. Розпочнуть із маленької ділянки біля Літньої сцени, а через деякий час будуть поступово реконструювати весь парк. Зараз реконструкція всього парку неможлива.

Керівник очікує, що реконструкція львів’янам сподобається. Він сподівається, що такі зміни зроблять парк зручним, доступним та безпечним. Проте в коментарях на Фейсбук-сторінці Парку культури під дописом про реконструкцію поки що над схвальними відгуками переважають обурення. Львів’яни скаржаться, що на прикріпленій візуалізації реконструйованого парку немає пандусів, забагато сходів і замало дерев.

Проєкт розробила група архітекторів. До нього ще внесуть незначні зміни. Авторів оголосять, коли роботи над проєктом повністю завершаться.

Цікаво, що на реконструкцію гроші дадуть меценати, дехто з них вже зробив свій внесок. Оголосять їх, як і архітекторів, коли вже все буде остаточно готовим.

Візуалізація парку після реконструкції. Фото: Парк культури

Нагадаємо, що наприкінці січня виконком ЛМР ініціював списання та демонтаж атракціону «Орбіта», який знаходився в цьому парку, оскільки він не був безпечним. Атракціон був введений в експлуатацію ще у 1986 році.

Зараз у Парку культури працює більш ніж десять дитячих атракціонів: колесо огляду, обертальні чаші, ланцюгова карусель та інші.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.