Понеділок, 27 Травня, 2024

У Львові створили артгід з інтерактивною мапою та анонсами мистецьких виставок

Тепер у Львові поціновувачі мистецтва зможуть швидко дізнатися про кожну подію та виставку. Про це повідомили у прес-центрі ЛМР. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Як зазначається, львівські мистецькі локації відображатимуться у спеціальному артгіді «Lviv Art Guide». Такий сайт складається з унікальної інтерактивної карти та містить перелік найцікавіших подій та локацій, короткої інформації про виставки. 

Проєкт був створений за ініціативи асоціації львівських галеристів.

Що цікавого міститься у мистецькому артгіді?

На сайті нового проєкту наявний список найважливіших локацій для людей, які зацікавленні мистецтвом. Також там є підбірка актуальних виставок та спеціальна мапа. Крім того, є наявна функція для завантаження офлайн мапи або можна її отримати на вже обраних локації цілком безплатно.

Таким способом кожен може скласти власний маршрут мистецьких локацій та подій, обравши ті, котрі зацікавили найбільше.

C:\Users\smail\Desktop\5j9a4052_pp-kostiantyn-shumskyj-1024x675.jpg

Фото: Галерею сучасного сакрального мистецтва Iconart

Для кожної локації створена окрема сторінка. Наприклад, перейшовши на Галерею сучасного сакрального мистецтва Iconart можна переглянути її фото, коротку розповідь про неї та дізнатися важливу інформацію та контакти. А саме, коли галерея відкрита, де вона розташована та як добратися до зазначеного місця. 

Також із артгіду можна одразу перейти на сайт галереї чи іншого мистецького місця, щоб дізнатися більш детальну інформацію.

Загалом на сайті гіду є близько сімнадцяти мистецьких просторів, які фінансово доєдналися до нового проєкту. Це, зокрема, Львівський органний зал, артцентр «Дзиґа», галерея «Зелена Канапа», Львівський палац мистецтв та інші мистецькі об’єкти.

Варто зазначити, що інформація про мистецькі події оновлюється на сайті декілька разів на тиждень. Таким чином додаються нові актуальні виставки та події. 

Мапа-брошура, яка є частиною артпроєкту містить інформацію українською та англійською мовами та оновлюється раз на три місяці.

Перейти на сайт «Lviv Art Guide»: https://lvivartguide.info

C:\Users\smail\Desktop\melanka-art-project-1024x675.jpg

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.