Вівторок, 16 Квітня, 2024

Винниківське кладовище тепер є в режимі онлайн

Відтепер кладовище в Винниках, що біля Львова, буде мати власний сайт, розповідає сайт lviv-future. Тривалий час розробники працювали над створенням сайту кладовища у Винниках, на якому б була зібрана необхідна інформація про зарезервовані ділянки на цвинтарі та про вже встановлені на кладовищі надгробки.

У Винниківській міській раді розповідають, що на сайті зібрали всю необхідну інформацію про надгробки – внесли дані не тільки про зайняті на кладовищі місця, а й прізвища померлих, які поховані на кладовищі, що на вулиці Тихій, а також їхні дати народження та смерті.

Перед запуском сайту зусиллями місцевої влади та комунального ритуального підприємства у Винниках здійснили облік поховань та сформували необхідну базу. Завдяки цьому мешканці міста можуть ознайомитися з ширшою інформацією про поховання на кладовищі і навіть дізнатися про попереднє місце проживання померлої людини.

Така інформація може бути необхідною у випадку, коли трапляються різноманітні форс-мажорні ситуації – наприклад, під час руйнування надгробків на кладовищі тощо.

Як позначено надгробки на карті? Як кажуть у Винниківській міській раді, на онлайн-мапі за допомогою різнокольорових позначень видно, які місця тут зайняті, а які – ні. Так, до прикладу, за допомогою червоного кольору на карті позначили місця, які вже зарезервовані, а за допомогою блакитного кольору – вже існуючі надгробки на кладовищі.

Нова електронна карта полегшить пошуки надгробків померлих на кладовищі, полегшить і пришвидшить пошуки вільних місць на кладовищі для подальшого бронювання, полегшить орієнтацію на кладовищі тощо.

Зауважимо, що цьому кладовищу вже більше семи років, адже засновано його було в 2013-му році. Сама вулиця, на якій розташоване кладовище, отримала свою назву лише в червні цього року.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.