П’ятниця, 24 Травня, 2024

Бренди, які шиють патріотичний одяг для чоловіків

Вдало підібране вбрання може багато розповісти про людину, її рід занять та цінності. За допомогою одягу ми підкреслюємо власну індивідуальність та будуємо свій стиль. А якщо йдеться про патріотичний одяг — то й висловлюємо громадянську позицію. 

Популярність патріотичного вбрання для чоловіків не зменшується з часом. Адже патріотизм та свобода завжди в тренді. Багато українських брендів допомагають нам виразити любов до Батьківщини, шиючи сучасний та зручний патріотичний одяг. 

Так, у першу чергу на думку тут спадають вишиванки. Але носити вишиванку щодня не вийде: ми обираємо таке вбрання на свята та особливі життєві події. Тому чудова, й не менш патріотична альтернатива — це сорочки, футболки та поло з національними мотивами. Вони не лише стильні, а й дуже зручні.

Де шукати патріотичний одяг для чоловіків? 

Існує чимало українських брендів, які шиють патріотичне вбрання. Зручне, сучасне, якісне — саме таке, яке ідеально підходить для чоловіків. Сьогодні ми розповімо одразу про 2 бренди: Авіацію Галичини та Etnodim. Тож якщо ви досі з ними не знайомі — настав саме час. 

Авіація Галичини — натхненні українською армією

Цей бренд з’явився у 2014 році: дизайнери надихнулися новою українською армією, яка мужньо боронила свою землю. Колекції Авіації — це чоловічий одяг на патріотичну тематику. Кожна колекція розповідає окрему історію. Бренд шиє футболки, сорочки, поло, безрукавки, куртки та багато іншого. Не лише для чоловіків, а й для жінок та дітей. Одяг — з натуральних та якісних тканин, має стильні патріотичні принти. А ще — чудово носиться. 

Окрім того, Авіація Галичини шиє для індивідуальних та корпоративних клієнтів, якісно виконуючи найрізноманітніші замовлення. 

Etnodim — вдале поєднання мінімалізму та традиційних мотивів

Цей український бренд створює одяг з бавовни та льону — натуральних тканин, які ідеально носяться. В колекціях можна знайти вбрання натуральних кольорів та яскравих відтінків, з вишивкою в традиційному або сучасному мінімалістичному стилі. Шиють Etnodim сорочки, світшоти та футболки, які прикрашають стильними принтами. Такий одяг — одночасно комфортний та патріотичний, чудово підходить на кожен день. А завдяки тому, що колекції виходять регулярно, ви зможете з легкістю оновлювати власний гардероб, обираючи нові та цікаві моделі чоловічого одягу. 

Тож радимо не оминати українські бренди: знайомтеся із ними, й оновлюйте свій гардероб стильним патріотичним одягом. Підтримуйте українське!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.