Субота, 18 Травня, 2024

Де придбати надійний навантажувач

Телескопічні навантажувачі почали широко застосовуватися у 70-х роках минулого століття. Відтоді їх популярність лише зростає, а сфери їх застосування розширюються. Сьогодні навантажувачі можна побачити на будівництвах, на дорогах, на плантаціях, у садах, на складах тощо.

Сучасні навантажувачі працюють на акумуляторі, а ще ними можна управляти дистанційно. Проте не втрачають своєї популярності і дизельні та газові навантажувачі. Українська компанія «Пак-Трейд» пропонує своїм клієнтам широкий вибір навантажувачів від іноземних виробників. Зокрема, розглянемо далі високопродуктивну модель 535 140 jcb британського бренду.

Призначення навантажувачів

Отож, що таке навантажувач? Це спецтехніка, яка призначена для підйому та переміщення вантажів. Навантажувачі бувають дуже різними: за призначенням, типами, формою тощо. Обирати навантажувач потрібно під конкретні завдання. Адже незважаючи на те, що чимало з них універсальні, все ж не кожен з них підійде для тих чи інших робіт.

А тепер з’ясуємо, де ця спецтехніка може знайти собі застосування:

  • Сільське господарство. Малі та великі фермерські господарства все частіше застосовують навантажувачі, особливо, коли потрібно виконати великий об’єм роботи. Також цей спецтранспорт використовують садівники, наприклад, для підйому ящиків з фруктами;
  • Будівництво. Це, напевно, найбільш популярна галузь, де використовують телескопічні навантажувачі. Вони значно полегшують виконання низки завдань. Найчастіше навантажувачі використовують для підйому блоків, мішків, піддонів та інших важких будівельних матеріалів;
  • Заводи та склади. Телескопічні навантажувачі незамінні на складах, цехах, в ангарах, на промислових підприємствах. При цьому, тут, зазвичай, можна побачити акумуляторні навантажувачі, оскільки вони не викидають вихлопних газів у приміщенні;
  • Супермаркети. У магазинах великої площі, гіпермаркетах працівники складів також часто використовують навантажувачі, щоб ті підняли та перевезли важкі коробки, діжки тощо;
  • Транспорт. Крім згаданих галузей, телескопічний навантажувач незамінний помічник для навантаження і розвантаження вантажівок.

Особливості моделі JCB 535-140

Серед телескопічних навантажувачів особливої уваги заслуговує модель JCB 535-140, оскільки вона вирізняється своєю високою продуктивністю. Ця модель належить британському бренду JCB. Спецтехніка може підняти потрібний вам вантаж на значну висоту, а саме 14 метрів.

Навантажувач також доволі компактний та маневрений. Він може знайти своє застосування на невеликих промислових майданчиках.

З’ясуємо, які ж саме особливості та переваги має модель JCB 535-140:

  • Відмінна прохідність. Все завдяки збільшеним колесам та високому протектору;
  • Співвідношення міцних характеристик та маси. Попри міцну конструкцію цей спецтранспорт вирізняється невеликою масою;
  • Безпека оператора. Виробник попіклувався про те, щоб з оператором навантажувача все було добре навіть у разі таких форс-мажорних ситуацій, таких, як падіння вантажу з висоти чи перекидання машини;
  • Оснащений двигуном JCB Dieselmax.

Детальніше ознайомитися з технічними характеристиками JCB 535-140 ви можете на сайті компанії «Пак-Трейд».

Переваги компанії «Пак-Трейд»

Ця українська компанія була заснована у 2004 році. Спочатку вона займалася продажем пакувальних матеріалів. Проте з роками діяльність компанії розширилася на 15 напрямків. Серед них, зокрема, постачання якісної іноземної техніки та виробництво власного навісного обладнання під торговою маркою А.ТОМ.

Замовляйте навантажувачі, а також навісне обладнання в української компанії «Пак-Трейд». Купуючи у «Пак-Трейд», ви отримуєте якісну, надійну та довговічну техніку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.