Понеділок, 17 Червня, 2024

Microsoft Surface Pro 7 Plus: короткий огляд геймерського планшета

Яка ключова характеристика геймерського планшета? Звичайно, обчислювальна потужність. Втім, не варто недооцінювати важливість параметрів екрану та часу автономної роботи. Surface Pro 7 Plus – високопродуктивний планшет для ігор, роботи, навчання та різноманітних завдань мультимедіа. Працює під керуванням операційної системи Windows 10 Pro.

Конструктивні особливості та властивості дисплея

Представлена модель має конструкцію типу “трансформер”, що дозволяє користувачам знайти оптимальне положення для власних цілей. На вибір покупця представлено два варіанти кольорового оформлення – сріблястий та чорний. Корпус гаджета, виготовлений із міцного металу магнію, важить 800 грам.

Планшет від Microsoft отримав 12,3-дюймовий екран із можливістю сенсорного керування. Частота оновлення – 60 Гц, максимальна роздільна здатність – 2736 х 1824. Матриця підтримує широку гаму кольорів і досить точно передає відтінки. Завдяки цьому модель Pro 7 Plus підійде для тих, хто працює із графікою.

Продуктивність та ресурси пам’яті

Головний апаратний компонент пристрою – чіпсет Intel Core i5-1135G7 з чотирма ядрами та робочою частотою в діапазоні від 2,4 до 4,2 ГГц. Реалізовано режим оптимальної продуктивності Turbo. У поєднанні з 8 ГБ ОЗУ планшет легко справляється навіть з «важкими» мобільними іграми, а також зі стандартною багатозадачністю.

Гаджет поставляється з 256 ГБ фізичної пам’яті на борту, що дає можливість зберігати великий архів ігор і відеороликів. Однак при необхідності обсяг постійного сховища може бути нарощений за допомогою зовнішніх карт формату MicroSDXC.

Камери та сумісність

Конфігурація роз’ємів на корпусі дозволяє підключати гаджет до різних зовнішніх пристроїв. На корпусі є порти:

  • аудіовхід 3,5 мм;
  • 2 роз’єми USB (Type-C та 3.0);
  • miniDisplayPort;
  • Surface Connect.

Модель Surface Pro 7+ оснащена основною та фронтальною камерами на 8 та 5 МП відповідно. Завдяки цьому планшетний ПК можна використовувати для аматорського фотографування та спілкування по відеозв’язку.

Інші чудові особливості

Місткість вбудованого акумулятора дозволяє планшету пропрацювати без підключення до джерела живлення до 15 годин при інтенсивних навантаженнях. Показник автономності Surface Pro 7 Plus є вражаючим як для потужного ігрового планшета. Також приємно вражає швидкість зарядки. Акумулятор за 60 хвилин заряджається на три чверті.

Підтримуються бездротові протоколи Bluetooth та Wi-Fi, користувачі можуть підключити фізичну клавіатуру для зручності введення та керування в іграх.

У корпус гаджета вбудований ряд надійно працюючих датчиків – датчик рівня освітленості, магнітометр, гіроскоп, акселерометр. Серед недоліків варто відзначити неможливість здійснювати безконтактні платежі NFC та відсутність засобів позиціонування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.