Вівторок, 16 Липня, 2024

Огляд популярних брендів дитячих колясок

Здоров’я дитини та її комфорт – вагомі критерії вибору коляски. Для більшості покупців репутація виробника грає важливу роль, навіть попри високу вартість конструкції в порівнянні з аналогами. Окремі бренди мають індивідуальний стиль та технології, які втілюють у свої вироби. Розуміючи, якого напрямку дотримуються виробники, легше зробити свідомий вибір.

Огляд популярних брендів дитячих колясок

Німецькі бренди – особлива увага до деталей

Якщо на першому місці стоять безпека та надійність, слід віддати перевагу продукції відомих виробників. Це такі марки:

 • Teutonia;
 • Hauck;
 • Recaro;
 • Cybex.

До переваг дитячих колясок цих брендів відноситься використання нових технологій, які спочатку ретельно перевіряються за показниками безпеки. Покупець заощаджує гроші, тому що коляски для дітей мають тривалий термін експлуатації. Під час виробництва використовують екологічні матеріали, що підтверджується сертифікатами. Ці компанії також виробляють комплект необхідних аксесуарів, тому користувачу нічого не бракуватиме.

Коляски випускаються в різних цінових категоріях, завдяки чому батьки мають вибір з урахуванням своїх фінансових можливостей. Деякі бренди втілюють у життя особливі ідеї. Наприклад, Recaro випускає прогулянкові коляски, які можна скласти однією рукою.

Англійські бренди – практичні та гарні

Компанії цієї країни мають значний досвід у виробництві дитячих колясок, який налічує близько 100 років. У засобів для пересування є багато функцій. Це пояснює всесвітню популярність виробів англійських брендів. Особливо слід відзначити такі марки:

 • Britax;
 • Silver Cross.

Особливості англійських колясок для дітей – приємний зовнішній вигляд, відмінна якість та витонченість конструкції. Приділяється багато уваги амортизації, тому малюкові буде комфортно, особливо на нерівних дорогах. Підібрати потрібну модель можна на сайті allo.ua. Великий вибір колясок середньої цінової категорії дозволяє пересічному покупцеві придбати відповідний варіант для своєї дитини.

Бренд Silver Cross суттєво виділяється на фоні англійських виробників завдяки всесезонним універсальним коляскам 2 в 1. В комплекті також є люлька для дитини до 6 місяців і прогулянковий блок для старших дітей. Його монтують на шасі.

Польські бренди – доступна ціна за високу якість

Виробники наповнили ринок нашої країни завдяки помірним цінам та довговічності колясок. Найбільш популярними брендами є:

 • Adamex;
 • Baby Design;
 • Bebetto;
 • Espiro;
 • Invictus.

Ці вироби прості в експлуатації та функціональні, хоча і не надають таких можливостей, як коляски німецького та англійського виробництва. Ними зручно користуватися на нерівних дорогах. Передбачена повна комплектація та різноманітність моделей, а також цінових категорій. Враховуючи сильні сторони окремих брендів, покупець може підібрати коляску, яка задовольнить потреби малюка.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.