Субота, 18 Травня, 2024

Переваги планшетів Samsung та особливості вибору

Відомий південнокорейський бренд Samsung випускає великий асортимент мобільної та комп’ютерної техніки. Серед покупців мають попит портативні гаджети компанії, що працюють на базі операційної системи Android. Компактний планшет Samsung зручний в експлуатації, підтримує необхідні опції, забезпечує доступ до інтернету та характеризується простим керуванням. Девайси представлені в багатьох варіантах, що дозволяє кожному користувачеві вибрати відповідний пристрій.

Чим хороші планшетні комп’ютери Samsung

Компанія-виробник приділяє багато уваги якості планшетної техніки. Гаджети легендарного бренду мають розширений функціонал і великий термін служби. Власники девайсів Samsung відзначають такі переваги:

 • дисплей із високою чутливістю;
 • значна швидкість завантаження даних;
 • насичені яскраві кольори зображень;
 • простота налаштування, управління, використання;
 • багатозадачний інтерфейс;
 • приємне оформлення;
 • надійність, висока якість збірки;
 • оптимальна вартість усіх лінійок.

Планшетникам Samsung властива висока продуктивність. Гаджети оснащені операційною системою Андроїд, підтримують «важкі» програми та програми. Універсальна ОС оновлюється автоматично до останньої версії, тому з керуванням немає ніяких труднощів.

Правила вибору портативної техніки

Планшети південнокорейського бренду знаходяться у категорії гаджетів для комфортної роботи. Пристрої підтримують багатовіконний режим, можна використовувати як тачпади або сенсорні клавіатури. Окремі моделі оснащені стилусом для нотаток навіть на чорному екрані. На нових Самсунгах встановлені AMOLED-екрани – широкі дисплеї для ігор, розваг та роботи.

При виборі девайса варто звернути увагу на такі параметри:

 1. Модельний ряд. Виробник випускає кілька лінійок – мультимедійні продуктивні Galaxy Tab, гаджети з великими екранами Galaxy View, потужні багатозадачні девайси Tab.
 2. Діагональ екрану. Розмір і тип матриці дисплея повинні добре відображати бажаний контент. Екрани гаджетів Samsung мають діагональ 7-10,5 дюйми.
 3. Розмір вбудованої пам’яті. Цей параметр варіюється 8-256 ГБ із можливістю розширення за допомогою слота для знімного накопичувача. Об’єм пам’яті повинен бути достатнім для виконання завдань користувача.
 4. Місткість батареї. Від цього показника залежить час автономної роботи. Якщо вибрати модель із ємністю акумулятора 5000-7300 мА*год, користуватися гаджетом без підзарядки можна 16-24 години.
 5. Призначення техніки. При виборі моделі для роботи варто орієнтуватися на моделі з високою продуктивністю та достатнім обсягом пам’яті. Якщо девайс потрібний для ігор, краще вибрати пристрій із великим екраном.
 6. Підтримка клавіатури. Планшети можна використовувати як багатозадачні ноутбуки. Для цього необхідно придбати сумісну з пристроєм повнорозмірну клавіатуру.
 7. Опція розділення екрана. Деяким користувачам потрібно одночасно виконувати на планшеті кілька функцій (спілкуватися в чаті, працювати з текстом, переглядати стрічку). Для цього зручно виводити інформацію у різних вікнах без згортання додатків
 8. Підтримка S Pen. Електронна ручка полегшує експлуатацію. За допомогою стілусу можна малювати, створювати ескізи, робити нотатки та записи.

Вартість планшетів Samsung залежить від моделі. У лінійці південнокорейської компанії представлені бюджетні варіанти для навчання, роботи, розмов, а також дорогі мультимедійні гаджети для ігор та «вагові» додатків. Продуктивність пристроїв є зразковою серед аналогічної техніки конкурентів. Планшети Samsung заслужено користуються довірою та попитом покупців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.