У місті – зима, мінусова температура, а в громадському транспорті – справжня холоднеча. Львів’яни дедалі більше скаржаться на холод у міських трамваях та тролейбусах – мовляв, краще, щоб замість колядок у транспорті включили опалення, пише сайт lviv-future. Така скарга цими днями з’явилася на сторінці “Гарячої лінії міста Львова” у Facebook.
Львів’янин Олексій Петрунін повідомив у зверненні, що холодні вагони – це вже звичне явище для львівських трамваїв, що курсують на маршрутах №1 та №2 – так точно.
“Виходить, що львів’яни сплачують кошти не за комфортний проїзд, а за святковий настрій”, – прокоментував звернення Юрко Семашко.
Львів’янин додав, що святковий настрій у людей появиться тільки тоді, коли у мороз у транспорті буде тепло.
Читачі спільноти також підтримали тему звернення і додали, що холодно не лише у міських трамваях, а й у тролейбусах, зокрема, тих, що курсують на маршрутах 29 ти 32, 23. В новеньких “Електронах” теж подекуди не вмикають опалення, як пишуть пасажири. Дехто скаржиться на холод і в міських маршрутках.
У ЛКП “Львівелектротранс” вже відреагували на скарги львів’ян – кажуть, що водіїв зобов’язано вмикати опалення в салонах тролейбусів та трамваїв при зниженій температурі довкілля до -2 градуси і нижче.
Минулоріч у львівському транспорті була така ж проблема взимку. Тоді містяни скаржилися, що водії задля економії вмикають опалення лише у ранковий період, а обігрівати транспорт весь день – немає відповідних фінансів.
Зазначимо, що традиція вмикати колядки у міських трамваях та тролейбусах існує у Львові вже кілька років. Місто Лева стало першим в Україні, де запровадили такі “музичні” перевезення у святковий період.
Нагадуємо, що якщо у транспорті холодно, то пасажири можуть скаржитись на “Гарячу лінію міста Львова” за номером 15-80.