Субота, 22 Червня, 2024

Різдвяні вінки: де мешканцям Львова обрати трендовий святковий декор

Різдво – одне із найулюбленіших свят у році. Це надзвичайно атмосферне свято, наповнене вірою у добро та диво. Цього дня лунає радісний сміх малечі, дзвінка коляда, а у повітрі витає запах мандаринів, запашної випічки та хвої.

До Різдва прийнято ставити та прикрашати у домівці хвойне дерево. А ще різдвяним декором прикрашають святковий стіл. А останніми роками незамінними атрибутами Різдва стали різдвяні вінки, які вішають на двері. Обрати різдвяний декор на будь-який смак можна в крамниці Amber Flower House, що у місті Львів.

Рідзвяний віночок на двері – традиція, що набирає популярності

Різдвяний вінок на дверях стає все більш популярною традицією в Україні. До нас вона завітала з Європи та США, де без різдвяного вінка на вхідних дверях складно уявити собі Різдво.

Загалом, цей святковий атрибут має лютеранське походження. У різдвяний вінок закладено кілька символічних значень:

  • Очікування народження Ісуса Христа;
  • Чотири свічки означають чотири сторони світу;
  • Зелений колір символізує віру та життя;
  • Свічки – світло, яке з’явиться в момент народження Спасителя.

Різдвяний вінок – це красивий атрибут одного із найбільш очікуваних свят у році, який додає затишку, краси та атмосферності в оселі.

Рідзвяний вінок та інший декор у Amber Flower House

Львів’яни знають, що Amber Flower House – це крамниця з величезним вибором квітів, декору та свічок. Однак взимку напередодні Різдва тут ще й можна придбати вишуканий різдвяний декор.

В Amber Flower House ви знайдете велике різноманіття різдвяних віночків зі свіжих гілочок ялини. Додатковим декором до ялинового дерева йдуть іграшки, стрічки, шипшина, шишки, гірлянди та ін..

Крім різдвяних віночків, Amber Flower House пропонує придбати неймовірно вишукані різдвяні композиції. Ці вироби прийнято ставити на святковий стіл. Згідно традицій, хвойну композицію круглої форми поміщають у центрі стола, обов’язково оздоблюють її свічками, які символізують світло.

Також крамниця Amber Flower House пропонує своїм клієнтам придбати святкові ялиночки з голландської хвої, висотою 45 см. Таку невеличку ялиночку ви можете поставити на помітному місці у домівці і вона неодмінно стане одним із головних атрибутів свята.

Квіткова майстерня Amber Flower House радо допоможе вам із вибором – ввічливі консультанти готові проконсультувати вас щодо будь-якого питання стосовно декору. Купуючи в Amber Flower House ви отримуєте:

  • Різдвяний декор преміум-класу;
  • Швидку доставку;
  • Авторський та креативний підхід до створення композицій.

Замовити різдвяні вінки та інший святковий декор ви можете, відвідавши крамницю Amber Flower House, або онлайн на сайті магазину.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.