П’ятниця, 24 Травня, 2024

У Парку культури появиться справжній Парк Динозаврів

Відкриття нового цікавого місця проведення дозвілля анонсував Парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького на своїй фейсбук-сторінці. Днями тут почне працювати справжнісінький Парк Динозаврів. Далі на lviv-future.

У Парку “проживатимуть” 20 експонатів. Вони будуть рухомими і видаватимуть звуки, а деякі з них навіть кататимуть малюків на своїх спинах. Дітлахи також зможуть взяти участь у пошуках решток давніх рептилій, адже для цього тут облаштують спеціальну зону розкопок. 

Як повідомляє Tvoemisto.tv, дитячий квиток коштуватиме 100 грн, дорослий – 150 грн. Для окремих категорій громадян вхід буде безкоштовним. При купівлі квитка видаватимуть браслети, які будуть дійсними на вхід до Парку упродовж дня. 

Після відкриття Парк Динозаврів працюватиме щодня з 10 год до 22 год. Як і всі розваги та атракціони в Парку культури, він буде сезонним, тож  розважатиме своїх відвідувачів до листопада. 

Локація з динозаврами знаходиться поблизу верхньої алеї, з боку Академії сухопутних місць. Наразі це місце огороджене, тривають підготовчі роботи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.