Понеділок, 15 Липня, 2024

Складання плану торгівлі криптовалютою – наскільки це допомагає

Трейдинг у плані не відрізняється від будь-якого іншого типу діяльності, чіткий план дій потрібно скласти й у процесі торгівлі криптовалютой. Перед тим, як придбати той же Bitcoin, слід відповісти на цілий перелік питань:

  • наскільки доцільною є така покупка, якщо врахувати фінансове становище;
  • чи є додаткові заощадження, крім тих, які планується інвестувати;
  • чи є впевненість у тому, що саме криптовалюти є найкращим інструментом для вкладень;
  • чи допускає користувач можливі втрати грошей і чи готовий до неї;
  • наскільки ретельно оцінено всі ризики.

Вивчення ринку – ще один етап криптотрейдингу

Перед тим як розпочати діяльність у даному напрямку, необхідно повністю проаналізувати існуючий стан справ та визначити, в який момент краще купити актив. Новачки повинні звернути особливу увагу на цифрові валюти, які підтримуються новими технологіями, які набагато глибше можна вивчити на https://cryptex.net/blog/. Одночасно слід подивитися, наскільки активними є їхні спільноти. Природно не можна на 100% гарантувати успіх у цій справі, однак, озброївшись таким чином, можна хоча б мати повне уявлення про те, з чим планується працювати.

Як вибрати відповідну платформу для торгівлі

Вибір криптобіржі є важливим фактором, якому слід приділити особливу увагу ще перед покупкою крипти. По суті, це основний інструмент, використовуючи який можна заробити. Кожна платформа надає користувачам свій перелік криптовалют для торгівлі, хто користується сотнями, тоді як інші значно обмежують список. Крім цього, використовуючи такі майданчики, можна перевести свої гроші у фіат, після чого вивести їх на карту, однак окремі майданчики такої можливості не надають.

Cryptex – це криптовалютна біржа та автоматичний обмінний сервіс із реєстрацією в Об’єднаному Королівстві. Майданчик дозволяє виробляти купівлю та продаж біткоїнів та інших криптовалютів без обов’язкової процедури реєстрації на електронні гроші та готівку без обмежень за обсягом угоди.

Також Cryptex стане чудовим вибором для трейдерів. Завдяки нульовим торговим зборам для постачальників ліквідності та надійній системі зберігання криптовалют, торгувати на криптовалютній біржі не лише вигідно, а й цілком безпечно. Крім цього, для внутрішнього перекладу на платформі доступна система кодів, що дозволяють надійно передавати кошти у будь-якій валюті без комісій та зборів. Також Cryptex-code використовується у тих випадках, коли курс на момент угоди прямого обміну сильно змінився та перестав відповідати вимогам клієнта.

Для покупки біткоїну достатньо перейти на офіційний сайт у відповідний розділ, натиснувши кнопку «Здійснити обмін». Далі достатньо вибрати валюту обміну та суму угоди. У сусідньому вікні автоматично відобразиться сума, що отримується на момент розрахунку операції. Для закінчення покупки необхідно прийняти правила сервісу та інформацію про ризики зміни курсу під час транзакції.

Підтвердження деяких напрямів обміну вимагає участі менеджера, але, як правило, це не займає багато часу, а самі перекази відбуваються протягом години.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.