П’ятниця, 19 Липня, 2024

Як правильно обрати сільськогосподарську техніку?

Із настанням весни розпочинаються сезон робіт на городі. У цьому незамінним помічником є сільськогосподарська техніка. Оскільки вона може якісно обробити землю та забезпечити гарний врожай. Про те на що варто звертати увагу при виборі сільгосптехніки львів’янам – читайте далі у матеріалі.

Про особливості сільськогосподарської техніки

Сільгосптехніка потрібна кожному фермерові. Особливості таких засобів полягає в тому, що основні її завдання – підготувати землю до висадки рослин, а також догляд за врожаєм та його збір. 

У такому разі існує багато видів техніки, які мають різноманітні функції у сільському господарстві. Дискова косарка для трактора, для прикладу, допоможе скосити великі ділянки трави. Граблі для трактора перевертають покоси та згрібають їх у валки. Тому на кожному етапі роботи може бути корисним інший тип техніки.

Загалом розрізняють такі типи сільськогосподарської техніки, а саме: плуги, трактори, комбайни, прес підбирачі, обприскувачі, жатка для комбайна, кормозмішувачі, ворошилки та граблі на трактор, барабані та дискові косарки, посівна техніка та для зберігання зерна. 

Обрати потрібну техніку для обробітку землі можна на сайті «Пак-Трейд», де є великий вибір сільськогосподарського обладнання.

Критерії вибору сільськогосподарської техніки

При виборі сільськогосподарської техніки слід не забувати про основні критерії, адже надзвичайно важливо розуміти, що ви шукаєте  серед великого розмаїття машин.

Серед відомих критеріїв варто виділити наступні: бюджет, призначення та використання, місцевість, принципи та методи обробітку землі, марка, потужність, типи запчастин тощо. Розглянемо детальніше деякі з них.

Бюджет. Підрахунок власних коштів – одне з найважливіших завдань, перед тим як купувати сільськогосподарську техніку. Тому варто визначити її орієнтовну вартість, а тоді порівняти усі моделі, які б ви могли придбати.

Призначення. Важливо визначитися якої техніки вам не вистачає для ведення власного господарства. Тут ви маєте описати свої потреби та відповідно до них підшуковувати техніку. Наприклад, якщо у фермера є небагато гектарів поля, тоді він може обрати найпростіші варіанти за доступними цінами.

Місцевість. Варто не забувати про місцевість, де ви працюєте. У Львівській області є чорнозем, лісостепові підзолисті, дерново-підзолисті, дернові, лучні ґрунти. 

Кожен з цих типів по-різному утримує вологу, тому потребує індивідуального підходу при обробітку. Крім того, на Львівщині є горбиста місцевість, для якого потрібно використовувати досить потужну техніку, яка б могла легко долати круті спуски та підняття.

Методи обробітку землі. Кожен фермер має свої принципи, які використовує в сільському господарстві. Тому відповідно до цього він обирає собі техніку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.