Вівторок, 21 Травня, 2024

Flynas рекламує Львів для туристів. Компанія випустила проморолик

Авіакомпанія Flynas, яка лише нещодавно почала здійснювати рейси в Україну, випустила промоційний ролик про Львів. Лоукостер базується в Саудівській Аравії, тож відео призначене для туристів з Близького Сходу. Далі на lviv-future.

“Відкривайте для себе Львів”, “Відчуйте літо у Львові”- закликають автори рекламного ролика. В ньому вони передали атмосферу Львова, адже тут присутні кава, бруківка та дощ. Головні герої кліпу – дівчинка з голубами, вуличний художник, продавець коралів на Вернісажі, бандурист. Окрім цього, в промоційному ролику показано найвідоміші місця Львова – площа Ринок, Італійський дворик, Шевченківський гай, згадуються традиційні страви. Та основною лінією, яка проходить через весь ролик, залишається природа: ліс, річка та прохолода.  

Нагадаємо, що починаючи з червня, Україна стала дуже популярною для відвідин серед туристів з Саудівської Аравії. Завдяки спрощеному візовому режиму та відкриття нових авіаліній східні гості просто таки окупували Київ, Одесу та Львів. Та все ж найбажанішими для них залишаються Карпати та курорт “Буковель”. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.