Вівторок, 16 Квітня, 2024

Готель “Турист”, зведений ще за радянських часів у Львові, відновлять

Готель “Турист” у Львові, зведений ще за далеких радянських часів, планують відновити, розповідає сайт lviv-future. Давній готель розташувався в історичному серці нашого міста, на вулиці Коновальця, 103, поблизу мальовничої території так званих “Піскових озер”.

Водночас, підприємство, яке планує відреставрувати стару будівлю, зобов’язується не робити додаткових прибудов. В планах – лише реставрувальні роботи в межах фундаменту та фасаду будівлі. Відомо, що забудовник має наміри засклити балкони будівлі та змінити бетонні поруччя на скляні.

Коли зводили готель ще в радянські роки, то були здійснені мінімальні розрахунки стосовно гостьових номерів. На це увагу звернув головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Нагадуємо, що питання реконструкції готелю переносили вже декілька разів. Причиною цьому є арешт на майно профспілок, які вважаються власниками готелю “Турист”. Арешт на майно наклали через скарги, що надходили до профільної комісії Львівської міської ради. Однак, попри арешти на майно та скарги, виконавчий комітет міської ради вирішив, що не давати дозволу на реконструкцію готелю немає підстав.

Готель “Турист” у Львові: історична довідка

Готель “Турист” було зведено у 1968 році на вулиці Коновальця, 103, за проєктом архітекторів І. Ланька та К. Лещинської. Згодом до будівлі облаштували також одноповерховий зал ресторану, що згодом перетворився у боулінг-клуб. В 1974 році відомий художник Тарас Драган створив спеціально для готелю модульне керамічне панно, що встановили в холі готелю – щоправда, в 2020 році його демонтували власники готелю.

Готель “Турист” – велика дев’ятиповерхова будівля, розрахована на 360 місць. Чудова локація (всього 6 км від аеропорту і за 4 км від площі Ринок) зробила його привабливим місцем для заселення туристів.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.