Середа, 24 Квітня, 2024

У Личаківському районі Львова збудують новий храм

На вулиці Тракт Глинянський в житловому масиві «Лисиничі» постане храм Святого Апостола Андрія Первозванного.  Виконком Львівської міськради дозволив спорудження церкви та дзвіниці в цьому місці. Далі на lviv-future.

Відповідне рішення із правками про проведення відкритого архітектурного конкурсу вчора ухвалив виконавчий комітет Львівської міської ради, інформує пресслужба ЛМР. 

Храм Православної церкви України планують збудувати на вулиці Тракт Глинянський у Личаківському районі Львова. Зараз там стоїть каплиця, на місці якої планують спорудити церкву із дзвіницею на постійній основі. Капличку відповідно доведеться знести. 

Зазначається, що йдеться про ділянку комунальної власності площею 0,204 гектара із цільовим призначенням для будівництва та обслуговування споруд громадських та релігійних організацій. Максимально допустимий відсоток забудови цієї земельної ділянки складає 19,1%.

Церква, яка постане на цій території, не має перевищувати 26,5 метрів, дзвіниця – 15,5 метрів від найнижчої відмітки поверхні землі до підхрестового яблука.

Рішення виконком ЛМР прийняв із внесенням правок. З метою визначення кращої проектної пропозиції храму місто планує провести відкритий архітектурний конкурс. Головою експертного журі стане головний архітектор Антон Коломєйцев. Крім цього, фахівці мерії визначать преміальний фонд конкурсу, до якого у разі потреби долучиться і місто.

«Мені важливо, аби кожна сакральна споруда була перфектною, досконалою та була орієнтиром. Це дуже важливо. Ми свого часу проговорювали це питання із головою церкви Епіфанієм, який також підтримує такі архітектурні конкурси. Він би дуже хотів вже бачити фінальні рішення, аби їх благословити», – додав міський голова Львова Андрій Садовий.

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\27.jpg

Нагадаємо, нещодавно Львів відвідував предстоятель Православної церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, який освятив хрест під спорудження храму на проспекті Червоної Калини, 89 в Сихівському районі. Також виконком ЛМР у  вересні поточного року дозволив релігійній громаді УГКЦ побудувати молодіжний центр з каплицею у районі вул. Пасічної – Зеленої.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.