Субота, 18 Травня, 2024

Ідеальне спорядження для активного відпочинку і походів

Найкращим відпочинком від монотонної рутини є зміна діяльності, наприклад, активний відпочинок на природі, туризм. Щоб поліпшити фізичний та емоційний стан, не обов’язково летіти в іншу країну для сходження на гірські вершини. Якщо ви тільки плануєте відкрити для себе активний відпочинок, можна почати з вивчення незвіданих куточків нашої країни. Щоби похід пройшов ідеально, важливо вибрати оптимальне спорядження: допоможе в цьому інтернет магазин Terra Incognita.

Найширший асортимент продукції для активного відпочинку

Початківці або туристи зі стажем легко зможуть підібрати товари в таких категоріях:

  • Туризм (намети, рюкзаки, спальники, каремати, продукти харчування, здоров’я і безпеку).
  • Скелелазіння (паракорд, промисловий альпінізм, спорядження, аксесуари).
  • Товари для походів і комфортного переміщення в місті (рюкзаки, сумки, текстиль).
  • Одяг для активного відпочинку (куртки, сорочки, футболки, флісові реглани, дощовики).
  • Взуття для активного відпочинку.
  • Товари для зимових екстремальних видів спорту.
  • Аксесуари для велосипедів.
  • Електроніка.

Якщо у вас виникають будь-які питання стосовно вибору конкретного товару чи моделі для походу за місто, активного відпочинку в горах та інших видів активного відпочинку, менеджери магазину Terra Incognita завжди допоможуть визначитись.

Як вибрати правильне туристичне спорядження?

Існує маса критеріїв підбору спорядження для походів, скелелазіння та альпінізму, як от, місткість рюкзака, конструкція намету. Та тут ми розглянемо більш універсальні аспекти, наприклад, чи збираєтеся ви ще ходити в походи.

Якщо ви плануєте в подальшому використовувати спорядження (палатки, рюкзаки, взуття), перш за все, обирайте універсальні речі. Наприклад, спальник варто обрати трьохсезонний замість літнього, рюкзак трохи більшого обсягу, щоб був запас. є

Обирайте спорядження із розрахунку на найгірші умови. Особливо ця вимога стосується скелелазіння — в горах часто трапляються ситуації, коли ви стартуєте в майці та шортах, а закінчуєте маршрут у пуховику чи навпаки. Тому всі речі, які ви берете в гірський похід, повинні бути розраховані на різні умови: високу та низьку температуру, високу вологість, погану тропу.

Універсальне спорядження, товари, підібрані із запасом, дозволяють проходити похідними стежинами з більшим рівнем безпеки та комфорту, особливо, якщо ви новачок.

Досвідчені туристи вже знають, що робити, коли вночі різко опустилась температура — натягнути рюкзак поверх спальника, загорнутися в куртку, відстібнути внутрішній шар палатки. Для туристів новачків універсальне спорядження компенсує нестачу досвіду, наприклад, теплий спальник не дозволить замерзнути.

Таке спорядження можна використовувати в різних умовах, наприклад, якщо спальник буде із температурою комфорту -1, ви можете ходити з ним у гори влітку і восени.

Товари для різної пори року, туристів із різним стажем, пропонуються вашій увазі в магазині Terra Incognita.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.