Субота, 13 Квітня, 2024

Львів транспортний: Е-квитки для пільговиків видаватимуть у листопаді

Після запуску електронної системи оплати пільговик зможе їздити у громадському транспорті тільки із відповідною транспортною карткою. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

Інакше доведеться оплачувати вартість квитка, інформують у пресслужбі Львівської міськради. 

Коли львів’яни зможуть отримати перші Е-квитки?

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\212.JPG

За словами директора ЛКП «Львівавтодор» Миколи Власюка, зараз система проходить останні тестування перед масовим запуском друку та видачі пільгових транспортних карток. Проте вже у листопаді мешканці Львівської міської територіальної громади зможуть їх отримати. 

Строк дії такої пільгової картки 1-го етапу становитиме 5 років, але не для всіх. До прикладу, у студентів чи учнів термін картки збігатиме швидше, адже через деякий час вони втрачають пільгу. Тобто для кожної категорії пільговиків буде різний час дії картки. 

У разі втрати картки, її ще раз виготовлять безкоштовно. Але за вироблення всіх наступних загублених карток громадянам доведеться заплатити (із собівартістю ще визначаються). 

Очільник «Львівавтодору» пояснив, що після впровадження Е-квитка у Львові пільговики зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом тільки за наявності транспортної картки. Якщо її немає, проїзд буде платним. 

«Валідування у транспортному засобі, в тому числі і пільговика, є важливим. Це дає нам можливість орієнтуватися, які є категорії, як вони переміщаються по місту, з якою періодичністю, як потрібно відкоригувати графік чи маршрути. Тобто валідування кожного пасажира дає нам можливість сформувати у місті транспортні потоки, які забезпечать потреби мешканців», – наголосив Микола Власюк.

Де виготовити пільгову транспортну картку?

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\213.JPG

Вже зараз потребу в таких картках засвідчили 60 тисяч львів’ян. Загалом у «Львівавтодорі» очікують близько 250 тисяч заявок. 

Документи від пільгових категорій приймають 25 пунктів та 36 адміністраторів у місті. З наступного тижня у міських Центрах надання адміністративних послуг додатково задіють ще 10 адміністраторів для інформаційної допомоги при подачі документів на оформлення пільгової транспортної картки.

З цією метою на вулиці Горбачевського, 10 відкрив свої двері для львів’ян Центр обслуговування пасажирів. Тут розташований колл-центр та центр швидкісного друку пільгових карток (можливості – 300 штук за годину). Адміністратори можуть приймати заявки від населення, підтверджувати друк е-квитка і безпосередньо у день звернення видавати відповідні картки на руки заявнику. 

Робочий час Центру обслуговування пасажирів: понеділок-четвер 9:00 –18:00 та п’ятниця 9:00 –16:45. Щоб попередньо записатися, телефонуйте на гарячу лінію за номером 0 800 303 007.

Також передбачена можливість подати документи на виготовлення пільгового проїзного квитка в електронному форматі. Зокрема, це можна зробити в особистому кабінеті мешканця на сайті Львівської міськради.

Щодо точних дат і локацій видачі транспортних карток для пільгових категорій населення буде повідомлено згодом. 

Нагадаємо, що Е-квиток на проїзд у громадському транспорті планують впровадити 13-го січня наступного року. Валідаторами вже обладнані приблизно 700 одиниць транспорту. 

Фото: з сайту ЛМР

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.