Понеділок, 27 Травня, 2024

Львівська ІТ-компанія одержала американську нагороду за сучасні рішення проти COVID-19

ІТ-компанія SoftServe здобула срібну відзнаку Globee 6th Annual 2021 Business Excellence Awards за розробку низки інноваційних рішень, які допомагають бізнесом оптимально працювати під час пандемії COVID-19, пише lviv-future.com.ua.

Про це повідомили у пресслужбі самої компанії. Як зазначається, такі модерні розробки полягають у визначенні даних про стан здоров’я людини за допомогою спеціальних  веб-камер. Таке обладнання здатне контролювати підрахунок осіб у будівлі шляхом спеціальних сенсорів, що поліпшує соціальну взаємодію в проєктованому віртуальному світі.

SoftServe отримала нагороду за три проєкти: People counting, Biosense, TouchlessAI, які розроблялися R&D-відділом компанії.

Biosense – особлива технологія, що допомагає визначити, дані про людське серцебиття за допомогою комп’ютера чи смартфона.

People counting – це розробка, що передбачає встановлення спеціальних високочутливих сенсорів при вході до будівлі для контролю кількості людей у ній.

TouchlessAI – унікальна технологія, що створена на основі нейрокогнітивних моделей шляхом штучного інтелекту. Вона передбачає відтворення дотикових відчуттів людей на певній відстані.

Варто зазначити, що ІТ-компанія SoftServe була заснована ще у 1993 році. Вона являється великим розробником програмного забезпечення серед компаній країн Східної та Центральної Європи. SoftServe входить до числа найбільших сервісних ІТ-компаній України, оскільки нараховує приблизно дванадцять тисяч співробітників у 38 офісах світу. Однак головні осередки компанії розташовані у Львові та Остіні (США). Розробницькі центри ІТ-компанії SoftServe, окрім Львова, є також у Рівному, Чернівцях, Івано-Франківську, Харкові, Києві, Дніпрі, крім того, у Болгарії та Польщі.

Globee Business Awards являється американською нагородою, яку кожного року присуджують найуспішнішим бізнесом по всьому світі за їхні досягнення у безліч номінаціях. Зокрема таких як: побудову власного бренду, розвиток кваліфікації працівників, створення внутрішнього продукту та інше.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.