Вівторок, 21 Травня, 2024

Львів’яни просять владу продовжити тролейбусні маршрути №30, 23 та 23а

Львів’яни дедалі частіше скаржаться на проблему доїзду зі станції Скнилів, що на вулиці Авіацій, до інших районів нашого міста, розповідає сайт lviv-future. Так, за словами мешканців цього району, вони змушені йти на зупинку громадського транспорту аж на вулицю Городоцьку. Таких скарг можна побачити чимало у соцмережах.

За скаргами львів’ян, деякі маршрути громадського транспорту пролягають до приміського вокзалу, однак не забезпечують належний доїзд містян в робочі дні, а у вихідні та святкові дні перевізний процес взагалі не відбувається, кажуть містяни.

Так, з цією проблемою львів’яни вже звернулися до влади – зареєстрували електронну петицію на сайті з проханням продовжити тролейбусні маршрути №30, 23 та 23а. Електронне звернення з відповідною скаргою було зареєстровано на сайті 30 листопада і поки що петиція назбирала лише 16 підписів містян при необхідних 500 для подальшого розгляду влади.

За словами автора петиції Олександра Вихованця, дійсна інфраструктура у Львові дозволяє продовжити декілька тролейбусних маршрутів і вирішити таким чином це питання. Мова йде про продовження тролейбусних маршрутів №30, 23 та 23а з вулиці Ряшівської до вулиці Авіаційної за маршрутом тролейбуса №27.

На думку автора звернення, таке рішення спростить життя мешканцям його району, а також розвантажить частоково в “гарячу” частину доби громадський міський транспорт в районі вулиці Привокзальної.

До кінця збору підписів петиції залишається 53 дні.

Нагадуємо, рух тролейбусів на маршруті №27 взагалі було скасовано, а згодом відновлено. Зараз тролейбуси на цьому маршруті мали б курсувати за зміненим маршрутом – від вулиці Університетської до станції Скнилів. Ще літом в ЛКП “Львівелектротранс” повідомляли, що на цьому маршруті пустять п’ять тролейбусів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.