Субота, 18 Травня, 2024

Мінус ще один: у Львові на Князя Романа розібрали черговий кіоск

У Львові продовжують боротьбу з кіосками – демонтували черговий кіоск, що на вулиці Князя Романа, 38, пише сайт lviv-future. Як повідомляють на сторінці “Львів. Містобудування” у Facebook, павільйон вже кілька років стояв без діла і його вилучили з комплексної схеми ще у Львівській міській раді у 2019-му році.

Власник кіоску ще намагався повернути павільйон до комплексної схеми міста, однак у цьому йому відмовили. Причини відмови – очевидні: у кіоску вже тривалий час не здійснювалася підприємницька діяльність, а доволі громіздка споруда займала велику територію громадського простору.

Як повідомили на сторінці “Львів. Містобудування”, цього разу обійшлося без конфліктів та інцидентів, власник погодився з рішенням робочої групи міської ради і навіть самостійно розібрав свій кіоск.

Тим часом, у Львові тривають перемовини з власниками ще кількох кіосків, які також вилучили з комплексної схеми міста. Поки що власники цих споруд мають час на роздуми, щоб самостійно розібрати кіоски, а якщо підприємці не погодяться на такі умови, то їх демонтує управління. В такому випадку, всі витрати, пов’язані з демонтажем кіосків, зберіганням споруд та відновленням благоустрою на території колишніх кіосків, будуть покладені саме на власників павільйонів.

Зазначимо, що у Львові вже давно взялися за демонтаж кіосків. Далеко не всі власники погоджуються на “мирне” вирішення ситуації – так, наприклад, на початку вересня під час демонтажу кіоску з шаурмою біля “Галицького ринку” трапилася бійка між директором ринку та представниками муніципальної варти. Тоді кіоск спотворював вид площі Галицької, реконструкцією якої зараз займаються у Львові, і не був частиною проєкту перетворення площі, а також перешкоджав відновленню фонтану “Кульбаба”, який колись діяв тут.

Фото – “Львів. Містобудування”

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.