П’ятниця, 24 Травня, 2024

На території колишньої військової частини у Брюховичах може з’явитися потужний парк розваг для дітей

Сьогодні, 2 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, в ході якого обговорювали питання розвитку території колишнього артилерійського складу у Брюховичах, розповідає сайт lviv-future. Мова йде про колишній 731-й артилерійський склад озброєння і боєприпасів в/ч А3870 (військове містечко №160).

Як розповів в ході засідання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, це – величезна територія, де на сьогодні сформувалась достатньо унікальна територія та ситуація. Дерева, кар’єр – достатньо цікаві, за словами головного архітектора, відтак у міській раді хочуть оголосити архітектурний конкурс на проєкт на те, щоб сформувалась якась певна візія стосовно розвитку цієї великої території, враховуючи близькість цієї території до обласного центру та до багатьої інших населених пунктів Львівської громади.

Перше, що пропонується створити на території колишнього артилерійського складу, – це простір дозвілля для мешканців – локації для сімейного відпочинку. Зокрема, йдеться про парк розваг, рекреаційну зону, пов’язану з проведенням дозвілля на природі. Плануються і спортивні зони на території – це з метою підвищення статусу Львова як спортивної столиці України.

Що стосується конкретно парку розваг на цій території, то у міській раді планують, що він стане одним з найбільших у Східній Європі дитячих парків розваг. Спортивні локації облаштують для перспективи проведення чемпіонатів Європи чи Олімпійських ігор, як зауважив міський голова Андрій Садовий.

Все це та інше на території колишнього артилерійського складу планують облаштувати зі збереженням унікального ландшафту, адже це – легені для обласного центру. Про це в ході засідання розповів Андрій Садовий.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.