П’ятниця, 19 Липня, 2024

Цьогоріч започаткують будівництво Північної об’їзної Львова: планують реконструювати першу ділянку

Як повідомляє департамент міської агломерації ЛМР, частину об’їзної дороги почнуть будувати уже цього, 2022 року. У лютому в міській раді оголосять тендер на реконструкцію першої ділянки шляху – від Рясної-Руської до Зимної Води, пише lviv-future.com.ua.

Нова ділянка дороги складатиме 24 кілометри. Для покриття Північної об’їзної дороги будуть використовувати цементно-бетонну суміш, якою викладуть 26 сантиметрів верхнього шару. Планується, що таке покриття стійкіше за асфальт. Очікують, що нова дорога розвантажить південну об’їзну та безпосередньо вулиці Львова. 

  Вздовж усього шляху, де він межує із населеними пунктами, встановлять шумозахисні екрани. Не забули і про тварин, адже для їх міграції побудують біоперехід. Також нова дорога матиме повний безпековий комплекс, а саме: огородження, мости, естакади та 4 смуги руху — по 2 у кожному напрямку.

“Виїхати зі Львова або ж навпаки потрапити у місто буде зручно з будь-якої точки. Якісна та швидкісна дорога – це показник успішності та інвестиційної привабливості», – наголосив Юрій Лукашевський, директор департаменту міської агломерації ЛМР.

На перетині з дорогами міжнародного та національного значення передбачено будівництво дворівневих транспортних розв’язок. На перетині міжнародної дороги планується повна розв’язка за типом «лист конюшини».   

Так як об’їзна – це дорога із найвищою інтенсивністю руху і швидкісна траса, то на цей час ще продовжуються додаткові екологічні та соціально-економічні дослідження. 

Будівництво об’їзної відбуватиметься за кредитні кошти, які надають ЄБРР та Європейський інвестиційний банку, на це останній має виділити 80 млн. євро. 

За будівництво відповідальною є Служба автомобільних доріг у Львівській області. Про це повідомляють у міській раді.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.