П’ятниця, 19 Липня, 2024

Дрогобицький ЦНАП добудують до кінця року – установа стане однією з найсучасніших в Україні

В межах президентської програми “Велике будівництво” триває реалізація потужного проєкту на Львівщині – одним з проєктів програми стало будівництво сучасного ЦНАПу у місті Дрогобич, пише сайт lviv-future. Так, цими днями стало відомо про те, що у найчисельнішій громаді Дрогобицького району Львівщини вже до кінця року завершать будівництво установи.

Як повідомляють у Львівській ОДА, будівництво потужного ЦНАПу розпочали ще у 2018-му році. У 2018-2020-ті роки на реалізацію проєкту спрямували лише 7 мільйонів гривень. І тільки у 2021-му році вдалося закумулювати значні фінансові ресурси, що дозволить завершити будівництво установи вже до кінця цього року. Про це розповів очільник області Максим Козицький. 

Проєкт дрогобицького ЦНАПу передбачає будівництво двоповерхової будівлі з усіма необхідними зручностями – рецепцією, залом очікування з дитячою зоною, зоною обслуговування клієнтів, адміністративними та технічними приміщеннями. На другому поверсі планують облаштувати два конференцзали, серверну, залу для державних реєстраторів тощо.

Загальна кошторисна вартість робіт становить понад 33 мільйони гривень. ЦНАП у Дрогобичі має стати одним з найсучасніших у всій Україні. Він відповідатиме потребам інклюзивності, тут забезпечать безперешкодний доступ абсолютно для всього населення, в тому числі, для людей з особливими потребами. 

Раніше на сайті Дрогобицької міської ради повідомлялося, що проєкт установи доволі насичений, відтак підрядник (ТОВ “Роял інвест”) намагається виконувати всі роботи паралельно. 

Новостворена установа зможе надавати адміністративні послуги 224 особам на день, а також створить додаткові робочі місця у Дрогобичі. За інформацією обласної адміністрації, це додаткові 36 робочих місць.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.