Вівторок, 21 Травня, 2024

Формат навчання у школах: стало відомо, як вчитимуться діти на Львівщині

Ситуація із коронавірусом на території Львівської області залишається нестабільною. Однак комісія ТЕБ і НС затвердила нові рішення щодо навчання у школах. Більше на lviv-future.com.ua.

Про це повідомили у прес-центрі ЛОДА.

Як зазначається, від сьомого лютого школярі 5-11 класів залишаються навчатися у дистанційному форматі. Насамперед це стосується загальноосвітніх закладів, які перебувають в місті, де велика кількість хворих на коронавірус, і де динаміка госпіталізованих зростає. А саме: Дрогобич, Стрий, Червоноград та Львів.

Натомість учні з перших по четверті класи можуть навчатися безпосередньо в школах. Однак тоді навчальним закладам потрібно зважати на ситуацію захворюваності серед працівників та дітей. Адже якщо є хворих осіб чи тих, які контактували з хворими на коронавірус більше як 50 % – тоді уся школа переходить на дистанційний формат роботи.

Загалом, кожна школа має право самостійно приймати рішення щодо процесу навчання. Оскільки тут все залежить від наявної кількості хворих на Covid-19 та особливості поширення хвороби серед школярів та вчителів.

Варто зазначити, що за останніми показниками поширення захворюваності на території Львівської області зростає. Зокрема, стан захворюваності перевищує 26%, що двічі від допустимої норми. Крім того, спостерігається велика частка госпіталізованих серед недужих. За статистикою понад 40 % ліжок в області є заповненими.

Цієї зими особливостями вірусу Covid-19 є велика кількість заражених серед дітей. Зараз кількість дітей, які потребують госпіталізації трохи зменшилася. Якщо раніше це становило двадцять, то тепер – десять дітей за добу.

Підкреслимо, що львівські університети затверджують формат навчання самостійно відповідно до епідемічної ситуації в області. Для прикладу, студенти ЛНУ імені Івана Франка повертаються зі зимових канікул 9 лютого на дистанційну форму навчання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.