Понеділок, 27 Травня, 2024

Гідравліка у Львові: продаж та встановлення комплектів гідравліки

Плануєте встановити на свій тягач або техніку спеціального призначення гідравлічне обладнання? Віддайте перевагу надійним системам, адже тільки вони здатні довгий час працювати ефективно та стабільно.

Саме таку гідравліку і пропонує своїм покупцям зі Львова та інших регіонів України компанія «Hydromarket». Більш детально з асортиментом продукції можна ознайомитися в каталозі сайту за прямим посиланням https://hydromarket.com.ua/p564824655-gidravlika-hyva-lvovi.html. Всі системи сертифіковані, на них діють офіційні гарантії відомого виробника HYVA. Це корпорація, що має представництва в десятках країн світу, а її продукція займає понад 40% всієї гідравліки, що експлуатуються сьогодні по всьому світу.

Що являє собою гідравліка на спецтехніку?

Гідравліка для тягачів та техніки спеціального призначення – це комплекс обладнання, що працює на рідкому робочому тілі (гідравлічному мастилі) та приводить в дію додаткове, причіпне та навісне обладнання. Мова йде про різні види ковшів, підйомні механізми кузова, крани-маніпулятори, автовишки, комунальні щітки, системи пресування сміття та інші механізми. До них належить все те обладнання, що здатне розширити функціональність транспортного засобу, пристосувати його до виконання більш широкого спектру задач.

Гідравлічна система складається з:

  • Валу та коробки відбору потужності. Це системи, що здатні відводити від двигуна транспортного засобу до 40% його потужності та передавати на її на привід гідравлічного насосу. Вони не впливають на роботу самої машини. Головна умова – працюючий двигун.
  • Гідравлічний насос. Це «серце» системи. В його обов’язки входить підвищення тиску робочого тіла та забезпечення його циркуляції по контуру. Найбільш поширеними в гідравліці є шестерні та аксіально-поршневі насоси. Перші призначені для монтажу в системах, що працюють при невисокому тиску (до 3,5 МПа). Якщо потрібен більш високий тиск вашому обладнанню, рекомендується зупинити вибір на аксіально-поршневих гідравлічних насосах.
  • Гідравлічний розподільний клапан. Його задача полягає в подачі мастила до потрібного робочого органу, тобто перенаправлення та регулювання потоків.
  • Бак для рідкого робочого тіла. Це ємність з заливною горловиною, кришкою, що щільно закручується, відстійником та зливним краном. Вона призначається не тільки для збору мастила, але й для його охолодження.

Також в комплект гідравліки входить з’єднувальна арматура, шланги високого та низького тиску, фільтри, ущільнення, елементи кріплення. Це повністю готовий блок, що можна встановлювати на техніку.

Види гідравліки для техніки спеціального призначення: яку систему підібрати?

Гідравліка для спецтехніки – це не дуже дешеве задоволення, тому до її підбору слід підходити максимально виважено. Між собою системи відрізняються кількістю контурів, по яким може циркулювати гідравлічне мастило:

  1. Одноконтурні. Найбільш прості в конструктивному плані системи. Встановлюються на машини, кузов яких підіймається для вивантаження в одному напрямку, зазвичай назад.
  2. Двоконтурні. Завдяки їм борт можна вивантажити як назад, так і в одну з бічних сторін. Найбільш актуальними такі системи є для техніки, що працює в обмежених умовах вільного простору.
  3. Трьохконтурні. Це оптимальне рішення для техніки, що буде працювати не тільки в сфері перевезення вантажів, але й з різними навісними або додатковими механізмами. Тобто машина зможе вивантажувати борт назад або в бічних напрямках. Також на неї можна буде встановлювати крани-маніпулятори, ковші, рухомі підлоги, системи пресування сміття, підйомники на інші виконавчі механізми.

Тобто, якщо ваша техніка буде працювати лише з перевезенням насипних матеріалів, то немає сенсу комплектувати її більш дорогою гідравлікою. Це будуть зайві витрати, а можливості системи будуть застосовані лише на третину.

Чому варто звернутися до надійного постачальника гідравліки у Львові?

Тим, хто планує придбати якісну гідравліку варто звернути увагу не тільки на саме обладнання, але й на його постачальника. Тільки надійна компанія здатна надати широкий вибір продукції з гарантіями за лояльними цінами.

Звернувшись за гідравлікою до спецтехніки та вантажних авто в компанію «Гідромаркет», ви отримаєте:

  1. Професійні консультації та допомогу у виборі. Консультанти зможуть швидко підібрати системи, що будуть на всі 100% відповідати як вашим вимогам, так і характеристикам самої техніки, умовам експлуатації.
  2. Доступні ціни. Цьому сприяє пряма співпраця з кращими світовими виробниками, гнучка система знижок, додаткові бонусні програми.
  3. Якісний монтаж з гарантіями. Замовляючи гідравліку у «Гидромаркет», ви отримуєте знижку на установку обладнання у сертифікованих сервісних центрах компанії. На монтаж надається офіційна гарантія. Також на СТО можна буде звертатися за наступним технічним обслуговуванням, ремонтом як самої системи, так і техніки.

Потрібна якісна гідравліка у Львові з монтажем, звертайтеся у «Hydromarket»!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.