Понеділок, 15 Липня, 2024

Навчання на IT-спеціальностях у вишах Львова університетах: огляд та вартість

Інформаційні технології – це одна з найдинамічніших та найперспективніших галузей сучасного ринку праці. Попит на кваліфікованих IT-фахівців постійно зростає, що, в свою чергу, веде до збільшення популярності IT-спеціальностей у вищих навчальних закладах, пише сайт lviv-future.com.ua.

Львів – одне з провідних IT-міст України, де розташовано багато успішних компаній. Тому не дивно, що багато абітурієнтів прагнуть здобути IT-освіту саме у львівських університетах.

У цій статті ми розглянемо, скільки коштує навчання на IT-спеціальностях у різних львівських університетах. 

Український католицький університет 

Український католицький університет є відкритою академічною спільнотою, яка живе східнохристиянською традицією і виховує провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами – в ім’я слави Божої, спільного блага й людської гідності.

УКУ забезпечує студентів усім необхідним для комфортного навчання. Світлі просторі аудиторії з комп’ютерами та проєкторами, зручні місця для навчання й роботи, кондиціонери, відкриті тераси, простір для відпочинку й спорту – студенти активно користуються всіма принадами УКУ. На території університетського містечка є дві кав’ярні й трапезна, що радо приймають відвідувачів з самого ранку і до пізнього вечора.

Вартість навчання на бакалаврській програмі з ІТ та бізнес-аналітики для вступників у 2024 році становить 129 000 грн за один рік. Проте щороку ціна може змінюватися. Кожен вступник, який вмотивований навчатися на цій програмі та має потребу у фінансовій підтримці, може взяти участь у Конкурсі на отримання фінансової підтримки від університету.

Національний університет “Львівська політехніка”

Національний університет «Львівська політехніка» – найстаріший вищий технічний навчальний заклад України та Східної Європи, заснований 1816 року як Цісарсько-королівська реальна школа. “Львівська політехніка” набула інтенсивного розвитку міжнародної науково-технічної та освітньої співпраці із закордонними університетами, науковими інституціями та компаніями. Налагоджено обмін студентами та викладачами із закордонними партнерами.

За підсумками міжнародних та національних рейтингів, “Львівська політехніка” у п’ятірці найкращих університетів України.

Національний університет “Львівська політехніка” — це 18 навчально-наукових інститутів, 10 коледжів, науково-дослідна частина, студентське містечко, науково-технічна бібліотека, видавництво університету і не тільки.  Тут навчається близько 34 тис. студентів. Кожного року він є одним із найпопулярніших серед абітурієнтів.

Станом на 2024 рік вартість навчання на бакалаврській програмі “Інформаційні системи та технології” приблизно 38 000 – 42 000.

Львівський національний університет імені Івана Франка 

Львівський національний університет імені Івана Франка — один із найстаріших університетів України й Східної Європи та найпрестижніших в Україні.

В університеті функціонують 19 факультетів, Педагогічний коледж, Інститут післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки. А музеї ЛНУ відносять до найстаріших університетських музеїв Європи й мають одні з найцікавіших науково важливих колекцій, одну із найстаріших обсерваторій у Європі, ботанічний сад та наукову бібліотеку, яка увійшла до золотого фонду світової інформаційної культури.

Університет надає можливість проживання у студентському містечку та пропонує навчання за обміном. Університет надає широкі перспективи працевлаштування в провідних ІТ- компаніях як розробника та проєктувальника програмного забезпечення, технічних фахівців у галузі обчислювальної техніки. Також випускники спеціальності зможуть здійснювати організаційно-управлінську; інноваційну професійну діяльність.

Навчання на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій в ЛНУ імені Івана Франка у 2024 році становить від 30180 до 46289 грн за один навчальний рік. З кожним роком ціни можуть змінюватися. 

Національний лісотехнічний університет України

Національний лісотехнічний університет України (НЛТУ України) – єдиний в державі поліфункціональний вищий навчальний заклад лісотехнічного профілю. За 144 роки своєї історії (заснований у 1874 році) НЛТУ України став визнаним центром лісотехнічної науки та освіти, який активно інтегрується у європейську та світову освітню систему. Здобув широке міжнародне визнання як університет екологічного спрямування, гаслом якого є – “AD NATURAM VIVERE DISCIMUS” – “Вчимося жити в гармонії з природою”.

В НЛТУ України здобуває освіту близько 5 тисяч студентів. На 32 кафедрах працюють 47 док­торів, професорів та 218 кандидатів наук, доцентів. Се­ред них – академік HAH України, заслужені діячі науки й техніки України, зас­лужені працівники освіти України, лауреати Державних премій України та премії Міжнародної спілки лісових дослідницьких організацій (IUFRO). За офіційним показником якості науково-педагогічних працівників вищої кваліфікації (питомою вагою докторів та кандидатів наук) університет посідає 6 місце.

Станом на 2024 рік вартість навчання за спеціальністю “Інформаційні системи та технології” становить приблизно від 23050 грн до 33000 грн. 

Львівський державний університет безпеки життєдіяльності ДСНС України

Навчальний заклад України, який здійснює підготовку фахівців, що працюють в галузі безпеки людини. ЛДУ БЖД перший навчальний заклад України, який став членом European Fire Service College’s Association (EFSCA). Заклад вищої освіти включає 4 інститути та 22 кафедри.

А в університетських просторах є музей, церква, бібліотека, видавництво, науково-дослідні лабораторії та кластер наукових шкіл.

Станом на 2024 рік артість навчання за спеціальністю “Комп’ютерні науки” становить від 37000 до 40000 грн.

IT STEP University 

IT STEP University – це перший ІТ-університет в Україні, який спеціалізується на ІТ-освіті. Навчальні програми – це унікальні авторські методики, що отримали високу оцінку IT-індустрії, а викладачі-практики з найбільших ІТ-компаній України. Університет готує бакалаврів та магістрів за спеціальностями, які є актуальними на ІТ-ринку.

По завершенню навчання студенти отримують диплом про вищу освіту, а також можуть отримати міжнародні сертифікати від лідерів індустрії, компаній Microsoft, Cisco, Autodesk, Oracle, Google.

Обираючи IT STEP University, студенти здобувають освіту за спеціальністю “Комп’ютерні науки”, а великий перелік вибіркових дисциплін дозволяє вже на другому курсі обирати напрямок відповідно до своїх уподобань:

  • Розробка програмного забезпечення;
  • Web-програмування;
  • Data science;
  • Бізнес-аналіз;
  • DevOps;
  • Цифровий дизайн;
  • Менеджмент;
  • Цифрова економіка;
  • Цифровий маркетинг і продажі.

Станом на 2024 рік вартість за рік навчання в  IT STEP University становить від 4612 до 8709 грн.

З огляду на те, що вартість навчання прив’язана до курсу долара, у кожному наступному навчальному році вона може несуттєво підвищитися. 

Обираючи університет для здобуття IT-освіти, важливо ретельно вивчити всі доступні варіанти та врахувати не лише вартість навчання, але і якість освіти, репутацію університету та можливості працевлаштування після закінчення навчання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.