Субота, 18 Травня, 2024

Як працює приватна школа IT STEP School у Львові

Світ стрімко змінюється, і старі підходи в освіті вже не працюють. Та державні заклади не настільки гнучкі чи швидкі, хоча і там намагаються провести реформи. Саме тому приватна освіта набирає все більшої популярності, пише сайт lviv-future.com.ua.

В Україні вже успішно працюють приватні дитячі садки, початкові школи та позашкільні заклади, які пропонують сучасні та ефективні методи навчання. Про те, як працює одна з таких львівських шкіл, читайте далі.

IT STEP SCHOOL – це ліцензована загальноосвітня приватна школа з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов у Львові. У школі діти навчаються за державною шкільною програмою (математика, біологія, фізика, хімія, історія тощо), але винятково з використанням прогресивних методів. Після завершення IT STEP SCHOOL учні можуть ефективно застосовувати IT в будь-якій сфері, яку вони виберуть та будуть готові вступати в іноземні ВНЗ, тому що отримають міжнародні сертифікати на знання іноземних мов.

IT STEP SCHOOL є частиною Академії IT Step. На базі Академії відкрили й перший ІТ-університет з магістерськими та бакалаврськими програмами. 

З 1999 року Академія IT Step змінює освіту в Україні та світі. Зібравши найкращі практики зі всього світу, професіонали розробили приватну школу майбутнього, де кожна дитина зможе розкрити свій потенціал, отримає доступ до найважливіших знань та сучасних технологій, а найголовніше зрозуміє, що школа — це місце для нових можливостей та розвитку.

Підхід до навчання в IT STEP SCHOOL

У школі працюють не просто вчителі, а справжні ентузіасти своєї справи, які щиро люблять дітей та готові не лише дати їм знання, а й підтримувати їхні ідеї, розвивати творчий потенціал та особистість. Їхнє завдання – не просто навчити, а й надихнути, зацікавити, допомогти дитині розкрити свої таланти та знайти себе у цьому світі. 

Школа використовує найсучасніші технології, щоб зробити навчання максимально ефективним і цікавим. Діти мають змогу навчатися в класах віртуальної реальності, в сучасних лабораторіях, у фото та відео-студіях, сучасних класах хімії та фізики. 

Важливо, що учні поглиблено вивчають іноземні мови. Дітей об’єднують в групи відповідно до їх рівня знання мови. Такий формат є більш ефективним та дієвим. Навчання побудоване на залученні учнів до процесу пізнання і прикладне використання знань, вмінь і навичок. А також в межах навчальної програми школа пропонує вивчення ІТ-дисциплін: програмування, дизайн, мережі, створення ігор, сайтів, розробка мобільних додатків – усе те, що лише набуває актуальності та буде корисним незалежно від вибору професії.  Діти дізнаються, що таке soft skills та чому вони важливі не з інтернету чи соціальних мереж, а в межах вивчення обов’язкових предметів та роботи над проєктами. Психологія комунікації, ораторські навички, впевненість, емоційний інтелект, критичне мислення — це ті навички, які, крім інтелекту формують сильний внутрішній стержень дитини.

У приватній школі розвинутий і новий підхід до спорту, адже діти займаються під наглядом професійних тренерів в сучасних спортивних залах.

IT STEP запевняє, що у школі немає місця для булінгу. Ніхто не сваритиме учня, якщо він пофарбує волосся у рожевий колір чи прийде на уроки з дредами. Вчитель не скаже школяру, що він неправильно мислить, лише через те, що його думка буде відрізнятися від думки інших. Завдання школи – слухати і чути одне одного, надати дітям свободи у своїх судженнях та виборі. 

Переваги навчального процесу

  • Усі необхідні підручники та програмне забезпечення для ефективного та цікавого навчання будуть зібрані на персональному комп’ютері учня;
  • Гейміфікація та система мотивації школярів. Замість нудних завдань – цікаві квести. За кожну виконану роботу діти отримують віртуальні гроші, які дозволяють купувати потрібні та корисні речі у внутрішньому онлайн-магазині;
  • Домашнє завдання діти виконуватимуть в школі. Таким чином, вдома дитина матиме більше часу проводити з батьками, відпочивати та займатися хобі;
  • Електронний щоденник – це платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи. Усі розклади проставлені наперед програмою. Замість того, аби заповнювати щоденник – дитина зможе зробити щось більш корисне;
  • Підготовка до ЗНО без репетиторів в межах навчального процесу. Шкільна програма в  IT STEP SCHOOL надає учням знання, які дозволяють успішно скласти ЗНО без зайвих затрат часу та грошей;
  • Індивідуальний підхід. До проведення уроків школа залучає вчителів та кураторів. Це дає можливість більш якісно опрацювати та, найголовніше, ефективно засвоїти матеріал заняття;
  •  Інтеграція з реальним бізнес-світом: екскурсії до компаній, майстер-класи від бізнесменів, представників різних професій, відомих людей з різних сфер. А також програма з розвитку підприємництва та створення власних проєктів та стартапів.

Умови вступу в  IT STEP SCHOOL

  • Записатися та пройти співбесіду;
  • Отримати запрошення до школи;
  • Укласти договір.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.