Вівторок, 19 Березня, 2024

IT компанія відкриє лабораторію у Львівському університеті

Для навчання студентів у сфері комп’ютерних технологій та електроніки  створять нову та актуальну лабораторію Internet of Things (інтернет речей). Вона матиме місце   у  Львівському національному університеті.  Інвесторами проєкту будуть дві львівські ІТ-компанії Vakoms та Indeema Software. Як зазначили інтернет компанії, обсяг інвестицій буде 1,2 млн гривень. Ця лабораторія створить більше можливостей для нереалізованих але талановитих студентів, пише lviv-future.com.ua.

Що це  за лабораторія та що там можна буде робити?

Львів активно долучається до розвитку та підтримки  IT сегменту. Багато успішних компаній в цій сфері  заради нових та молодих перспективних робітників готові надавати безкоштовні курси, лекції та місця для навчання. Здатні та креативні студенти спеціальностей електроніки і комп’ютерних технологій матимуть більше можливостей для розвитку своїх умінь та навичок. Поява у місті Львові цієї лабораторії відіграє важливу роль у розвитку та формування подальшої кар’єри талановитої молоді. IT сфера стає дуже популярною серед молоді. Адже наше майбутнє буде пов’язане напряму із новими технологіями.

Нова лабораторія стане місцем практики для студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій. У цій локації вони зможуть застосувати свої знання  про Internet of Things. В лабораторії буде можливість створити “розумні” пристрої, розробити мобільні застосунки, розібратися в тонкощах Apple Store і Play Market. Кімнату будуть обладнувати комп’ютерами Mac та платами розробки для проектування ІоТ рішень. Усі талановиті ентузіасти будуть забезпечені інженерними робочими місцями і 3D-принтером для створення дизайну корпусів пристроїв.

Ініціатори створення нової лабораторії вже підписали договір про співпрацю з університетом. Ентузіасти вже з’ясували де буде  місце розташування лабораторії і її ймовірний дизайн. Інвестори планують аби лабораторія почала свою роботу вже у вересні 2022 року. Також організатори створення простору планують в майбутньому брати до себе випускників, які навчатимуться і удосконалюватимують свої знання у лабораторії. Компанії налаштовані на довгу і плідну співпрацю. 

За словами, співзасновника Vakoms Андрія Шевчика, це буде не лише лабораторія, а свого роду екосистема для перспективних студентів-ентузіастів. Тут можна буде знайти не лише друзів, а і ймовірних співробітників у сфері IT.  Також у лабораторії можна буде працювати із справжніми професіоналами, вони з радістю ділитимуться досвідом. Тут студенти зможуть працювати зі свої проектами та розвинути свої навички. 

Які IT компанії залучені у створенні лабораторії в університеті?

ІТ-компанія Vakoms має свої офіси у Львові та Івано-Франківську. Андрій Шевчик та Павло Пелех створили своє “дітище” ще  у 2010 році. Основними напрямками роботи у компанії була розробка Internet of Things систем та рішень для галузі охорони здоров’я. Станом на 2022 рік у компанії працюють із успіхом 150 спеціалістів. Представники цієї  компанії активно наймають молодих та тямущих спеціалістів. 

Indeema Software є  інноваційною компанією. Вона вже протягом восьми  років успішно і якісно  створює цифрові продукти Інтернету речей для світових лідерів у різних галузях. Володимир Шевчик і Ярослав Рибій були фундаторами цієї компанії.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.