Понеділок, 27 Травня, 2024

Львівщина одержить додаткові мільйони з держбюджету: куди їх спрямують

Виділені кошти скерують для реалізації інфраструктурних проектів та розвитку соціально-культурної сфери у Львівській області. Зокрема, найбільше грошей піде на реконструкцію стадіону в Дрогобичі та будівництво вертолітного майданчика біля львівської лікарні. Також «додаткові мільйони» підуть і на освітні проекти. Далі на lviv-future.

Додатково 85 мільйонів гривень виділять із державного бюджету для реалізації 11 об’єктів соціальної інфраструктури. Про це інформує департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Куди підуть ці 85 мільйонів?

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\1.jpg

20 мільйонів гривень спрямують на реалізацію двох загальнообласних об’єктів. З них 11 мільйонів одержить Львівська лікарня швидкої медичної допомоги для будівництва злітно-посадкового майданчика для гелікоптерів (вул. І. Миколайчука, 9). Ще 9 мільйонів піде у Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Крут (вул. Пасічна, 68). Там проведуть капремонт харчоблоку і заміну техобладнання. 

Для закінчення 3 об’єктів «Великого будівництва» спрямують додаткові 10 мільйонів гривень. Зокрема, 5 мільйонів отримає ДЮСШ «Тризуб плюс» у селі Давидів на реконструкцію басейну (вул. Галицька,1). Ще 3 мільйони направлять у місто Золочів для відновлення площі Вічевої, вулиці М. Шашкевича та прилеглих вуличок. Близько 3 мільйонів ЛОДА скерує на будівництво школи І-ІІ ступенів в селі Братковичі Городоцького району Львівської області.

55 мільйонів гривень розподілять між шістьма територіальними громадами. Найбільше коштів (20 млн) піде на реконструкцію стадіону «Галичина» у місті Дрогобичі (вул. Спортивна, 2). Там має бути спортивно-тренувальний молодіжний комплекс. По 10 мільйонів скерують на відновлення основної каналізаційної насосної станції в селі Добряни Стрийського району і на капремонт автодороги та вулиць Героїв Євромайдану, Івана Франка у місті Ходорів. Ще 7 мільйонів з держбюджету піде на ремонт доріг. Цього разу ремонтуватимуть автошлях по вулиці Промисловій в селі Бердихів Яворівського району (від автотраси М10 Львів-Краковець до початку села).

Про культурну сферу у ЛОДА теж не забувають. Планують 5 мільйонів гривень віддати для реставрації памʼятки архітектури місцевого значення 1904 року Народного дому в місті Самборі (вулиця Коперника, 6). Насамкінець 2 мільйони направлять у місто Броди, аби реконструювати площу Ринок. 

Варто зазначити, що ці кошти надійдуть на Львівщину внаслідок розпорядження Кабінету міністрів від 28-го жовтня 2021 року №1311-р (зміни в розподіл у 2021 році субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери). 

Додаткові 90 мільйонів для громад Львівщини

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\3.jpg

Також на своїй FB-сторінці голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький повідомив, що 39 громад Львівської області одержать додаткові 89,5 мільйонів гривень. Серед об’єктів фінансування є Гніздичівська школа та дитсадок у Волі-Висоцькій Жовківської громади.

«Освітні проекти дуже важливі для нашої області. Світлі, просторі класи, доступні приміщення, нове сучасне обладнання, спортивна інфраструктура – це те, що ми маємо дати всім дітям області у всіх районах», – зазначив Максим Козицький. 

Детальніше про суми та об’єкти цих дофінансувань на сайті ЛОДА.  

Вертолітний майданчик біля лікарні «на Топольній»

C:\Users\G0NTaR\Desktop\Robota\4.jpg

Як вище зазначалося, для будівництва злітно-посадкового вертолітного майданчика біля Львівської лікарні швидкої медичної допомоги  виділять 11 мільйонів гривень. 

Водночас тимчасовий посадковий майданчик для гвинтокрилів поблизу медзакладу перетворять на автомобільну парковку, пише tvoemisto.tv.  Із бюджету міста для цих цілей запропоновано виділити 4 мільйони гривень. 

Для облаштування постійного вертолітного майданчика виділене окреме місце та є проект, проте наразі ще немає грошей. Загалом потрібно 25 мільйонів. 

Крім того, Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги потребує ще 3,5 мільйонів гривень на облаштування об’їзду для авто швидкої допомоги, що скоротить час довезення пацієнтів до медзакладу та повернення «швидких» на базу екстреної медицини. Також пів мільйона бракує для завершення фонтану перед лікарнею. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.