Субота, 18 Травня, 2024

Львів’янин отримав спеціальну відзнаку за проєкт храму на Донеччині

Автором проєкту став архітектор Богдан Гринько. Крім того, окремими подяками нагородили Олександра Малковича, котрий створив макет, та Мирона Угрина, який допомагав його реалізовувати. Деталі на lviv-future.com.ua.

Про це розповіли у Zaxid.net.

Як зазначається, такі нагороди присудила Спілка архітекторів України. Нещодавно, двадцятого січня, відбулося засідання спілки, де вирішили відзначити проєкт та швидкість його втілення.

Храм святої Анни вдалося звести за десять місяці у селі Карлівка на Донеччині. Місце обрали особливе, адже зовсім неподалік за сімнадцять кілометрів знаходиться Донецький аеропорт.

C:\Users\smail\Desktop\image.jpg

Урочисте відкриття святині відбулося у 2019 році. Відтоді у церкві здійснюються літургії різних християнських конфесій. Крім того, тут також відбуваються різні зустрічі та лекції. У приміщенні розташована бібліотека.

Особливу увагу в створені храму звернули на створення іконостасу. Його виготовив львівський різьбяр Володимир Вороняк. Саме за конструкцією іконостасу розробляли інші частини будівлі. Храм побудований в народному стилі із деревини.

C:\Users\smail\Desktop\image (4).jpg

Вітражі зробив із гутного скла Андрій Бокотей. Він створив спеціальне оздоблення саме для цієї будівлі.

Загалом, храм прикрашають виняткові ікони, які відтворенні на склі. Їх подарував проєктові львівський митець Тарас Лозинський.

C:\Users\smail\Desktop\image (3).jpg

Фото: Мирона Угрина, Олександра Малковича та Богдана Гринька

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.