П’ятниця, 24 Травня, 2024

Навпроти Лісотехнічного університету збудують елітну багатоповерхівку

Розгляд рішення про розбудову триповерхового будинку на вулиці Генерала Чупринки перенесли із засідання Львівської міської ради 11 лютого, розповідає сайт lviv-future.com.ua.

Будівлю в три поверхи, яка розташовується на вул. Генерала Чупринки, 126 збираються перебудувати у п’ятиповерховий багатоквартирний комплекс із нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом. Проте існують обмеження у містобудівних умовах, які мають врахувати у проектуванні будівлі. 

Згідно з містобудівними умовами, приватизована земельна ділянка, яка закріплена за цією адресою, належить до зони малоповерхової квартирної житлової забудови. А отже, відповідно до плану зонування територій Франківського району, в таких зонах заборонено зводити будівлю, вищу за чотири поверхи, а висотність будівель не має перевищувати 23,1 метри до верху конструктивних елементів будинку; до 20,15 м – до парапету даху 5-поверхової частини; до 14,00 м – до парапету даху 4-поверхової частини. Забудувати територію хочуть на 58,9 % (попри те, що дозволено забудовувати не більше ніж на 55,9%). Вірогідно, що рішення будуть розглядати на наступному засіданні виконавчого комітету ЛМР. 

Будувати споруду у мікрорайоні Кастелівка (який вважається досить хорошим районом Львова) через дорогу від будівлі Національного лісотехнічного університету України  планували ще 2016 році, але тоді мешканці сусіднього будинку №128 були проти цієї розбудови, оскільки в разі дозволу міською радою і подальшого виконання будівельних робіт, нова споруда спотворить їх будинок, що має спільну стіну із існуючим житловим будинком. Вони це будівництво вважають самочинним. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.