Субота, 15 Червня, 2024

Не випадковість: львів’янин відсудив у комунальників шкоду, завдану автомобілеві сніговою брилою

Львівське комунальне підприємство «Левандівка» повинне сплатити 57 тисяч гривень місцевому мешканцю Олександрові Бабійчуку, автомобіль якого постраждав внаслідок обвалу брили снігу минулого року. Далі на lviv-future

Про це йдеться у рішенні Залізничного районного суду міста Львова, пише видання ZAHID.NET.

Неприємний трафунок з автомобілем позивача трапився ще в лютому 2021 року. Із даху будинку №8 на вулиці Одеській (бічна вулиці Городоцької поблизу цирку) зсунулася снігова брила прямо на припарковане авто «Škoda Octavia». 

Власник транспортного засобу Олександр Бабійчук, виявивши пошкодження авто, оформив виклик поліції, щоб зафіксувати факт падіння брили снігу. Також львів’янин скористався послугами фахівця, який склав експертну оцінку завданої шкоди майну позивача. Відтак суму збитків оцінили у 54,9 тисяч гривень. За проведення експертизи Бабійчук заплатив ще 2 тисячі гривень. 

З’ясувалося, що будинок, звідки впала снігова брила, обслуговується львівським комунальним підприємством «Левандівка». Після фіксації пошкоджень власник звернувся в ЛКП, аби отримати компенсацію за завдану шкоду, проте відповіді не діждався. Чоловік вирішив подати на ЛКП «Левандівка» до суду. 

Залізничний райсуд став на сторону Олександра Бабійчука, зазначивши, що працівники комунального підприємства не подбали про прибирання снігу на даху будинку. Відтак суддя Галина Пилип’юк задовольнити позов львів’янина і  зобов’язала ЛКП «Левандівка» відшкодувати власнику автомобіля 57 тисяч гривень.

Варто додати, що випадки задоволення позовів водіїв щодо відшкодування збитків внаслідок пошкодження авто у Львові не є поодинокими. Минулоріч мешканець Львова відсудив у компанії «Ірокс» 240 тисяч гривень через пошкоджений снігом автомобіль. Інший водій отримав 165 тисяч гривень компенсації від комунального підприємства через розбите авто.

Раніше повідомлялося, що львів’янку оштрафували на 1700 гривень за прогулювання онлайн-навчання дочкою-шестикласницею. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.