Понеділок, 27 Травня, 2024

Нова система контролю: за паркуванням і дотриманням ПДР у Львові слідкуватимуть ретельніше

У місті впровадили автоматизовану систему контролю оплати послуг за паркування (АСКОП). Інспектори з паркування стежитимуть за дотриманням правил стоянки автомобілів, оплатою водіями за послуги з паркування та фіксуватимуть порушення в режимі фото- чи відеозапису. Про це повідомляє  пресслужба Львівської міської ради. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

В рамках запровадження АСКОП у Львові облаштували двадцять автоматизованих робочих місць для «паркувальних» інспекторів управління безпеки Львівської міськради. Вони контролюватимуть сплату послуг та перебування автомобілів на паркувальних майданчиках, обслуговуванням яких займається львівське комунальне підприємство «Львівавтодор».

Відтепер інспекторам надано доступ до наступних баз та реєстрів: 

  • єдиного держреєстру транспортних засобів Міністерства внутрішніх справ України;
  • реєстру адмінправопорушень в галузі безпеки дорожнього руху;
  • єдиного держреєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Крім того, інспектори матимуть можливість прямо на місці роздруковувати на мобільному принтері постанови про порушення паркування чи зупинки транспортного засобу. Львівські інспектори вже мають ліцензії на ці прилади, що дозволить оперативно укладати протоколи про адмінправопорушення. 

У міськраді сподіваються, що це додасть ефективності роботі «паркувальних»  інспекторів та підвищить кількість надходжень у бюджет міста. 

Проте кінцеву мету нововведень бачать у підвищенні рівня безпеки на львівських дорогах та неухильному дотриманню правил паркування транспорту. 

Додамо, що виконком Львівської міськради прийняв рішення про запровадження автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування ще у грудні 2018 року. Однак, для повного запуску цієї системи знадобилося цілих 3 роки. 

Раніше повідомлялося, що у Львові працюють 9 камер автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.