Середа, 24 Квітня, 2024

У Львові запрацювали нові камери автофіксації: локації

Ще 2 комплекси автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху почали блимати на дорогах Львова. Відтак у місті вже працюють 9 КАФів. Далі на lviv-future.com.ua

За повідомленням першого заступника начальника департаменту патрульної поліції Національної поліції Олексія Білошицького на Facebook-сторінці, такі камери автофіксації порушень правил дорожнього руху встановлені за наступними адресами: 

  • вулиця Княгині Ольги, 100-К (прилад спрямований у сторону вулиці Володимира Великого);
  • проспект Святого Івана Павла ІІ, 35 (прилад спрямований у сторону проспекту Червоної Калини).

Відтак загальна кількість камер, які фіксують перевищення швидкості, на території Львівської області зросла до 28 одиниць, 9 з яких розміщені у Львові.  Окрім вищезазначених, лампочки приладів контролю «Каскад» раніше заблимали на таких львівських вулицях: 

  • Сихівська, 16;
  • Хуторівка, 8; 
  • Стрийська, 35; 
  • Стрийська, 292; 
  • Володимира Великого, 18; 
  • Стуса, 39; 
  • Шевченка, 313. 

Окрім Львівської області, ще 8 нових приладів контролю «Каскад» поставили на автошляхах Тернополя, Запоріжжя, Рівненщини, Миколаївщини, Харківщини та Донеччини. 

В підсумку з 26-го листопада автофіксацію порушень правил ПДР будуть здійснювати 246 приладів, які розташувались у 24 містах та 15 областях України. На сайті Міністерства внутрішніх справ можна ознайомитися з інтерактивною картою розміщення приладів контролю.

Зараз прилади фіксують тільки перевищення швидкості, але згодом їх контролюючі функції розширяться. КАФи помічатимуть порушення правил зупинки чи стоянки ТЗ, проїзд на «червоне», виїзд на смугу громадського транспорту, тротуар чи зустрічну смугу. 

Зафіксувавши те чи інше порушення правил ПДР, система надсилає інформацію у центр обробки патрульної поліції, де складають постанову про штраф. Далі порушнику надійде так званий «лист щастя» – рекомендований лист із постановою у паперовому вигляді, яка набуває чинності з моменту її одержання або відмови від отримання. Також за можливими штрафами можна слідкувати у мобільному додатку «Дія».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.