Середа, 24 Квітня, 2024

У Львові запрацювали ще 2 камери автофіксації порушень ПДР

Від сьогодні, 22-го жовтня, ще на двох львівських вулицях почнуть діяти камери автоматичної фіксації, які будуть слідкувати за швидкістю транспортних засобів. Більше на сайті lviv-future.com.ua.

За повідомленням першого заступника директора департаменту патрульної поліції Національної поліції Олексія Білошицького, такі камери автофіксації порушень правил дорожнього руху встановлені за наступними адресами: 

  • вулиця Сихівська, 16 (у сторону вулиці Зеленої);
  • вулиця Стрийська, 35 (у сторону вулиці Чмоли).

Загалом з 22-го жовтня на українських дорогах почнуть роботу ще 17 комплексів фіксації порушень ПДР. Окрім Львова, ще 4 прилади контролю «Каскад» запрацюють у Вінниці, 10 приладів – на Харківщині (один у самому Харкові), ще один – на Донеччині. Відтак в Україні загалом фіксуватимуть перевищення швидкості та інші порушення 218 КАФів. На сайті МВС можна знайти інтерактивну карту розміщення приладів контролю.

З початку серпня у Львові та на Львівщині вже запрацювали 26 камер, які фіксують перевищення швидкості. 7 з них розміщено у Львові. Окрім вищезазначених, лампочки приладів контролю «Каскад» раніше заблимали на вулицях: Стрийська, 292; Хуторівка, 8; Володимира Великого, 18; Стуса, 39 та Шевченка, 313.

Зараз прилади фіксують тільки перевищення швидкості, але згодом їх контролюючі функції розширяться. КАФи помічатимуть порушення правил зупинки чи стоянки ТЗ, проїзд на «червоне», виїзд на смугу громадського транспорту, тротуар чи зустрічну смугу. 

Зафіксувавши те чи інше порушення правил ПДР, система надсилає інформацію у центр обробки патрульної поліції, де складають постанову про штраф. Надалі очікуйте рекомендований лист із постановою у паперовому вигляді, яка набуває чинності з моменту її одержання або відмови від отримання. Також ви можете слідкувати за штрафами у додатку «Дія». 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.